Odpowiedź od księżnej Kate!

piątek, 23 lutego 2018

24 stycznia 2018 r. wysłałam trochę spóźnione życzenia urodzinowe do księżnej Kate. 12 lutego otrzymałam odpowiedź!

Jak już pewnie większość z Was zauważyła, w kopercie znajdowało się to samo zdjęcie księżnej, co w zeszłym roku. Zostało zrobione podczas wizyty w Kanadzie przez Jamesa Whatlinga.


Z tyłu podziękowania za życzenia z okazji 36. urodzin.


14 komentarzy

 1. Szkoda, że powtarzają zdjęcia przecież maja ich mnóstwo nawet z wyjść, a takie powielanie tego samego jest słabe. Przecież to element ich pracy wiec mogli by się postarać..

  OdpowiedzUsuń
 2. Mam pytanie Zuzia :) Czy dostałaś odpowiedz od Rodzinki z Cambridge z okazji świąt Bożego Narodzenia ? ;)
  Kolejne pytanie jeśli wysłałam list do Kate z okazji urodzin dokładnie 27.12 czy jest jakaś szansa że do mnie również przyjedzie odpowiedz ? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety nie dostałam jeszcze odpowiedzi. Chyba gdzieś zaginął. Nadzieja zawsze jest :), ale dość długo już czekasz...

   Usuń
  2. Bardzo dziękuję za odpowiedź :)W liscie zawarłam gratulacje życzenia dla Charlotte z okazji pójścia do przedszkola ;)Jak myslisz czy ten dopisek może mieć wpływ na tak dlugi czas oczekiwania :);)Czy w takiej systuacji można list wyslac drugi raz ? Czy miałaś taką sytuacje? :):)

   Usuń
  3. Bardzo możliwe, ponieważ wtedy odsyłają najczęściej jeszcze dodatkowy list. Kiedyś wysłałam do Królowej na 90. urodziny i nie otrzymywałam długo odpowiedzi, wiec wysłałam jeszcze raz. Po jakimś czasie dostałam odpowiedz, ale tylko jedną ;)

   Usuń
  4. Super !!!
   Jeszcze raz bardzo dziękuję za odpowiedz :);)

   Usuń
  5. Mam pytanie Zuzia kiedy można się spodziewać nowego filmiku na your majesty ? :)

   Usuń
 3. Pewnie stwierdzili,że niedobrze rezygnować z tego co najlepsze :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Zuzia, mam problem z pisaniem komentarzy, coś dziwnego dzieje się w okienku do pisania komentarzy od 2 tygodni, tzn. włącza się jakieś dziwne autouzupełnianie i zmienia szyk liter w słowach. Mam ten problem tylko u ciebie na blogu

  OdpowiedzUsuń
 5. Kiedy będzie jakaś notka tematyczna?

  OdpowiedzUsuń
 6. Cześć Zuzia
  Ja wyslalam list do ksieznej Kate dokladnie 27.12.Jak myslisz czy jest jeszcze szansa że dotrze do mnie odpowiedz na ten list ? :)

  OdpowiedzUsuń