Filmik z udziałem księżnej Kate z okazji Children's Mental Health Week + więcej

poniedziałek, 5 lutego 2018

Dziś na oficjalnym twitterowym koncie Pałacu Kensington ukazał się filmik z udziałem księżnej Kate z okazji zbliżającego się Children's Mental Health Week, który w tym roku wypada w dniach 6-12 lutego 2018 roku. Co roku Kate, w ramach patronatu nad organizacją Place2Be, bierze udział w nagraniu, w którym omawia efekty pracy z dziećmi oraz jakie są plany na nowy rok.

Entertainment Tonight

Jak można przeczytać na stronie Pałacu Kensington:

Księżna Kate rozmawiała z uczniami, ich rodzicami oraz ich nauczycielami o znaczeniu wspólnej pracy, aby wspierać młode osoby, które uczą się być najlepszą wersją samego siebie. Rozmowy odbyły się podczas wizyty księżnej w Reach Academy Feltham w dniu 10 stycznia 2018 roku

**********************************************************

Również pojawiła się nowa informacja na temat księcia Williama. W tym roku będzie obchodzona 100.rocznica zakończenia I wojny światowej. Z tej okazji w Wielkiej Brytanii organizowany jest narodowy konkurs poetycki, w którym mogą wziąć udział osoby powyżej 17.roku życia. Najlepsze pięć zgłoszeń zostanie wybranych przez jury pod przewodnictwem historyka Dana Snowa, a zwycięski wpis zostanie odczytany przez księcia Williama podczas ceremonii obchodów tego wydarzenia, które odbędą się latem.

twitter.com


3 komentarze

  1. Miło,że każdego roku księżna nagrywa filmik,który pozwala dotrzeć z informacją przez media do większej ilości osób.

    OdpowiedzUsuń
  2. Szkoda, że za tym filmikiem nie idzie coś więcej. Wiem że Kate niedługo urodzi, ale fajnie jakby chociaż miała dziś jedno wyjście, skoro da radę spotkać się w środę i 19 lutego, to dlaczego nie dziś? To trochę takie lekceważące, zwłaszcza, że byłoby to super podsumowaniem tej kampanii, gdyby księżna spotkała się z podopiecznymi tej akcji. To byłoby bardziej autentyczne.

    OdpowiedzUsuń
  3. Mam wrażenie że Kate jest tak samo ubrana jak na filmiku, który nagrywała podczas poprzedniej ciąży, nawet nie poznałam, że to nowy filmik :D

    OdpowiedzUsuń