Niezapowiedziana wizyta Williama na warsztatach o cyberprzemocy!

czwartek, 8 lutego 2018

Dziś w Ark Burlington Danes Academy odbyło się szkolenie na temat cyberprzemocy przeprowadzone przez znanego brytyjskiego youtubera Daniela Howella. Nie byłoby w tym zaskakującego, gdyby nie to, że uczestnikami tego wydarzenia byli raper Proffesor Green oraz ... Książę William.

https://twitter.com/KensingtonRoyal


Spotkanie miało miejsce w godzinach popołudniowych. Na początku Daniel przeprowadził krótki wywiad ze specjalnymi gośćmi na temat akcji Stop Speak Support, która pomaga młodym ludziom radzić sobie w sieci. Jeśli chcecie zobaczyć jak ona wygląda, kliknijcie TUTAJ.

https://twitter.com/KensingtonRoyal

https://twitter.com/KensingtonRoyal

Stop Speak Support zachęca młodych do dzielenia się swoimi doświadczeniami w sieci typu czy doświadczyli kiedyś cyberprzemocy, a jeśli tak - do kogo się zwrócić o pomoc. Już od pewnego czasu, książę William angażuje się w tego typu akcje - jest obecne jednym z założycieli Cyberbullying Taksforce, który wchodzi w skład The Royal Foundation.

https://twitter.com/KensingtonRoyal

Po zakończeniu zajęć, książę miał okazję porozmawiać z kilkoma uczniami, którzy korzystają z Stop Speak Support. Dla przypomnienia dodam, że ta akcja została opracowana przez organizacje NSPCC, Anti Bullying Alliance oraz The Diana Award (której patronuje William). Na koniec wykonano pamiątkowe zdjęcie.

https://twitter.com/KensingtonRoyal

Postanowiłam też dodać filmik z tego wydarzenia:1 komentarz

  1. Internet jest już w życiu prawie każdego człowieka na ziemi,a wraz z nim także problemy.Cieszy mnie,żeby William stara się nagłośnić sprawę cyberprzemocy.

    OdpowiedzUsuń