Mało znane zdjęcia cz.18

sobota, 10 lutego 2018

Zdjęcia: popsugar.com, zimbio.com, tumblr.com, hellomagazine.com, twitter.com
23 komentarze

 1. Hej Zuza ostatnio czytałam twoją notatkę o wrażeniach z Trooping the colour i byłam też gdy Kate i William byli w Polsce nurtuje mnie jedno pytanie gdzie i z kim jadą George i Charlotte z pałacu Buckingham i np po wylądowaniu na lotnisku bo K&W jadą osobno to gdzie wtedy są ich dzieci?????

  OdpowiedzUsuń
 2. Zauważyłam, że dawniej było więcej zdjęć Kate w takich codziennych sytuacjach np. Na spacerze z Jerzym, na zakupach a teraz jakoś mało. To znaczy, że Kate teraz mniej wychodzi czy raczej BRK wykupuje takie zdjęcia by nie były publikowane ? Widziałam właśnie takie pytanie gdzieś na blogu czy Kate spotyka się z jakimiś osobami spoza kręgu swojej rodziny i Williama. Wiece coś może dziewczyny na ten temat czy Kate ma jakieś znajomych, przyjaciół z którymi dalej się przyjaźni? Może to pomysł na notkę bo to w sumie bardzo ciekawe?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Raczej mi się wydaje, że na pewno jak jest dobra pogoda to para książęca zabiera dzieci na spacer, ale zapewne tylko w obrębie Pałacu, dlatego nie ma żadnych zdjęć. A co do przyjaciół to Kate i William mają bardzo dobry kontakt z Jamesem Meade i jego żoną, Lady Sarah Marsham (ostatnio oficjalnie mogliśmy ich zobaczyć w 2016 roku). Również William był na ślubie Jecci Craig, która kiedyś była jego dziewczyną, ale utrzymują ze sobą dobre kontakty. Myślę, że na pewno para książęca utrzymuje kontakty ze swoimi przyjaciółmi, ale wiadomo, że teraz czas coraz szybciej leci. Ponadto Kate i William powoli przygotowują się do odbywania jak najwięcej królewskich wyjść, więc nie mają aż tak dużo czasu na spotkania. Ale myślę, że na pewno kontaktują się z nimi telefonicznie ;).

   Usuń
  2. W sumie to współczuje im trochę ich dzieci nigdy nie będą mieć normalnego dzieciństwa. Przeciętni ludzie mogą pójść z dziećmi na basen, do kina, muzeum, pojechać w góry nad morze. Oni nigdzie nie mają spokoju iść na spacer w obrębie swojego domu jak nie był by wielki to jednak nie to samo. Zwiedzanie świata, średnio bo tak jak byli w Polsce z dziećmi to co one widziały lotnisko? Jerzy ma już z góry narzuconą role w swoim życiu, a co jeśli by chciał być lekarzem, architektem czy nawet mechanikiem nie będzie mógł. Owszem może abdykować, ale to będzie liczyło się ze skandalem i obciążeniem swojej siostry obowiązkami. W dzisiejszych czasach Kate i William na pewno martwią się o bezpieczeństwo swoich dzieci. Ich życie jest kolorowe ale tylko na pierwszych stronach gazet..

   Usuń
  3. Niestety ale masz rację

   Usuń
  4. Normalne dzieciństwo też nie jest całkiem kolorowe, nie oszukujmy się normalni ludzie też nie mają dużo czasu dla dzieci. Oczywiście nie chcę uogólniać.

   Usuń
  5. Tu chyba nie chodziło o brak czasu Kate bo ona ma go dla dzieci dużo wyjść wcale nie ma aż tak duzo, a tak to jest z dziećmi. Chodzi o to, że te dzieci cały czas siedzą w swoim domu albo w szkole (przedszkolu). Kate nie może sobie pozwolić na to by wyjść z dziećmi ot tak spoza pałacu. Ze względu na bezpieczeństwo. Norlmalne dzieci nie maja zaplanowanego życia od urodzenia. Owszem sa rodzicie ktoży planują dziecku przyszłość ale to są już skrajności i to bardzo negatywne.

   Usuń
 3. Jak to robicie,że wciąż znajdujecie takie perełki? :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Pierwsze super, jedna z najlepszych stylizacji Kate

  OdpowiedzUsuń
 5. Super notka :)Najbardziej ciekawią mię zdjęcia z codziennego życia Kate i Williama :) ;)Mam pytanie dziewczyny kiedy można się spodziewać notki Q and A ? :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetna notka :)Uwielbiam stare zdiecia Kate i Willa sa urocze do tego to zdiecie Kate w sklepie tak swoja drogą jestem ciekawa czy księżna Kate dalej sama robi zakupy jesli tak to w ,których sklepach w Wielkiej Brytanii można spotkać Kate ? ;):)
  Dawno temu natknęłam się na zdjęcia z Tesco :);)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Teraz Kate na pewno nie robi zakupów sama.

   Usuń
  2. Spożywczych pewnie nie, ale inne myśle ze tak, nawet ostatnio pojawiło sie zdjęcie z miasta w tym płaszczu z zary

   Usuń
  3. Jeśli chodzi o zakupy spożywcze to Kate mogliśmy widywać m.in w Tesco, Waitrose. oraz Sainsbury's. A jeśli o bardziej o ubrania czy np. dodatki do domu to na pewno Zara, Zara Home, John Lewis czy Topshop ;)

   Usuń
  4. Dziękuję ślicznie za odpowiedź :);):)

   Usuń
 7. Kate robiąca zakupy rządzi ♥

  OdpowiedzUsuń
 8. Czy Kate ma dziadka czy bacie (żyjących) ?

  OdpowiedzUsuń
 9. Czytalam ostatnio o ślubie Petera i Autumn Philips, na ktorym była Kate, ze został opublikowany w gazecie - moze niektore zdjecia się nadadza do kolejnej notki z tego cyklu 😉

  OdpowiedzUsuń
 10. O, nigdy nie widziałam tego drugiego zdjęcia, gdzie i kiedy zostało zrobione?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zostało zrobione podczas Royal Your pary książęcej do Singapuru, Wysp Salomona i Tuvalu w związku z przypadającym w 2012 roku Diamentowym Jubileuszu Królowej. Wtedy zostali powitani przez przedstawicieli wyspy Borneo, która wchodziła w skład ich podróży ;).

   Usuń
 11. Selfie które zrobił ten chłopak, a za nim Kate przybijąjąca komuś piątkę jest świetne, nigdy nie widziałam tego zdjęcia.

  OdpowiedzUsuń