Przyjęcie z okazji 50-lecia działalności Kennedy Memorial Trust.

czwartek, 13 października 2016

Dziś książę William z Pałacu Kensington udał się do Pałacu Buckingham, aby tam uczestniczyć w przyjęciu z okazji 50-lecia działalności organizacji Kennedy Memorial Trust. To wydarzenie odbyło się w godzinach wieczornych.
Kennedy Memorial Trust została założona 4 lipca 1964 roku. Jest to zarejestrowana organizacja charytatywna, która jest odpowiedzialna za Kennedy Memorial Fund. 

Książę skupił się na jednej z celów tej oto organizacji - a mianowicie Kennedy Schoolarships.Kennedy Schoolarships to nagroda naukowa przyznawana na dwie najlepsze uczelnie na świecie - Harvard University oraz Massachusetts Institute of Technology (MIT). Ma na celu przyznawać uczniom stypendia na te uczelnie.Podczas tego wydarzenia książę wygłosił przemówienie mówiąc ,,Życzę, aby organizacja odniosła jeszcze większy sukces w dalszym ciągu tego imponującego programu stypendialnego''.Książę miał też okazję porozmawiać z brytyjskimi studentami uczącymi się w Stanach Zjednoczonych, którzy otrzymali stypendia od Kennedy Schoolarships.


2 komentarze

  1. KENNEDY? OMG! NIE WIERZĘ! WILLIAM ODWIEDZA ORGANIZACJĘ NAJPOPULARNIEJSZEJ RODZINY W DZIEJACH *_*

    OdpowiedzUsuń
  2. Chyba Wiliam wziął tydzień wolnego w pracy,bo pojawia się przez cały tydzień.

    OdpowiedzUsuń