Nowy filmik z Pałacu Kensington

niedziela, 23 października 2016

Wczoraj, informowałyśmy Was o niezapowiedzianym wyjściu Kate i Williama, które miało miejsce w ubiegły wtorek. Dziś, Pałac Kensington oraz BBC Radio 1 podzielili się z nami krótkim filmikiem z tego spotkania. 
To był zaszczyt spotkać się z przedstawicielami BBC Radio 1 oraz ,,nastoletnimi bohaterami" - niesamowitą młodzieżą, która robi wspaniałe rzeczy dla innych. Dziękujemy wszystkim ,,nastoletnim bohaterom" za podzielenie się z nami swoimi historiami. [...]Jesteście inspiracjami dla innych i mamy nadzieję, że spędzicie niesamowity czas na Radio BBC1 Teen Awards. - napisał rzecznik Pałacu Kensington
Już dzisiaj, ,,Teen Heroes" otrzymają nagrody na gali ,,BBC 1 Teen Awards" w Londynie. Poniżej wcześniej wspomniany filmik:

3 komentarze

 1. Piękna akcja i świetnie,że wsparli ją Kate i William.

  OdpowiedzUsuń
 2. Witam,
  to bardzo ważne, aby pokazywać, że każdy z nas może zrobić coś wartościowego dla innych. Czasami nie trzeba mieć ogromnych funduszy, aby pomóc, a wystarczy chwila zainteresowania, obecność, słowa wsparcia i otuchy. Dla mnie jest to niesamowite, że opisywana młodzież przeszła tak wiele w swoim życiu, a znalazła w sobie siłę i determinację, aby pomagać innym. To jest niezwykle szlachetne i bezcenne.
  Pozdrawiam,
  Letycjanka

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadzam sie z Toba, niekiedy pomocą okazuje się szczera rozmowa i chwila zainteresowania czyimś życiem.

   Usuń