Kate napisała przedmowę + więcej.

sobota, 15 października 2016

Dziś na Twitterze, na oficjalnym koncie Kensington Palace, pojawiła się przedmowa napisana przez księżną Kate do książki ,,The GCHQ Puzzle Book'', której  premiera będzie miała miejsce 20 października.


Ma ona trafić do kampanii Heads Together, Royal Foundation of Duke and Duchess of Cambridge and Prince Harry oraz do innych organizacji charytatywnych świadczących pomoc dla osób z psychicznymi wyzwaniami zdrowotnymi.

,,Zawsze będę ogromnie dumna z mojej babci, Valerie Glassborow, która pracowała w Bletchley Park podczas II wojny światowej. Ona i jej siostra bliźniaczka, Mary, pomagały tysiącom młodych kobiet, które chciały złamać kod wroga. One prawie nigdy nie opowiadały o swojej wojennej służbie, ale teraz wiemy, jak dla nich ważne było rozwiązywanie problemów kobiet i mężczyzn, przed którym stał kraj.

Babcia Kate, Valerie Glassborow

W nowym stuleciu, ich następcy GCHQ nadal kontynuują tę tradycję. Podobnie jak ich poprzednicy, rozumieją znaczenie dobrego samopoczucia psychicznego. To jest tak ważne, gdy mamy do czynienia z dyskrecją czy presją, która pochodzi od człowieka. William, Harry i ja jesteśmy bardzo wdzięczni, że ta książka będzie kolejnym wsparciem dla naszej kampanii Heads Together.


Mamy nadzieję, że nie tylko zaciekawi ona czytelników, ale także pomoże promować otwartą dyskusję na temat problemów ze zdrowiem psychicznym, które mogą dotknąć każdego, bez względu na wiek czy pochodzenie. Wspólnie możemy dążyć do zmiany krajowych rozmów wokół zdrowia psychicznego oraz żeby ludzie byli otwarci. Ci, którzy kupią tę książkę i wesprzą kampanię, zyskają wielką rolę w pomaganiu ludziom, którzy potrzebują ważnej opieki psychiatrycznej, gdyż na nią zasługują.''


*******************************************************

Pojawiły się też nowe/stare zdjęcia z Royal Tour. Na zdjęciach widzimy parę książęcą z dziećmi opuszczającą Government House ostatniego dnia podróży w Kanadzie.

Zapraszamy także do poprzedniego postu i ankiety, w której możecie zagłosować na Najlepszą stylizację z września
13 komentarzy

 1. Piękna przedmowa Kate, świetnie, że zdecydowała się promować swoim nazwiskiem książkę,a przy tym po raz kolejny zwraca uwagę na problem zdrowia psychicznego.
  Nowe zdjęcia są cudowne.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Temat, owszem, ważny. Jednakże też nie wymagający nakładów finansowych na kosztowne terapie. Mogą wspierać temat bez darowizn, choć żyją na najwyższym poziomie.

   Usuń
 2. Ale babcia kate była ładna. Już wiadomo po kim kate taka śliczna!

  OdpowiedzUsuń
 3. Czy babcia kate wciąż żyje?

  OdpowiedzUsuń
 4. Kiedy wyjdzie tak książka?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 20 października (jest wspomniane na początku posta). : )

   Usuń
 5. Ładna przedmowa, a Kate jest bardzo podobna do swojej babci :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Chyba jestem dziwna, ale ja uważam, że Kate nie jest podobna do swojej babci xD
  A przedmowa ładna :D

  OdpowiedzUsuń
 7. Fajna przedmowa, babcia spoko :D

  OdpowiedzUsuń
 8. Wspaniale, że księżna Kate napisała przedmowę do książki wspierającej kampanię na rzecz zdrowia psychicznego. Według mnie, to jest bardzo ważne, że księżna angażuje się w inicjatywy mające na celu wzrost świadomości na temat chorób psychicznych.

  OdpowiedzUsuń
 9. Nie wiem co ma książka do zdrowia psychicznego. Natomiast chyba brakuje zdania, że dochód ze sprzedaży będzie przekazany na wsparcie kampanii.

  OdpowiedzUsuń
 10. Wow, zaskoczyła mnie ta wiadomość. Kate ma/ miała ładną babcię.

  OdpowiedzUsuń