Nowe informacje.

niedziela, 19 czerwca 2016

W internecie pojawiły się nowe informacje na temat naszej rodzinki.


Na brytyjskiej stronie internetowej Daily Mail pojawiły się pogłoski na temat nowego członka książęcej rodziny. Otóż para książęca postanowiła sprawić radość dzieciom i ... kupić drugiego pieska !

www.spokeo.com

Warto też dodać, że Kate i William posiadają pieska o rasie cocker spaniel o imieniu Lupo. Mają go od początku 2012 roku. Podobno drugi piesek pary książęcej jest bolończykiem i podobno małżeństwo współpracuje z włoską firmą, która zajmuje się tego typu pupilami.

http://www.dailymail.co.uk/

Ciekawa jestem czy to jest prawda. Zapewne okaże się za kilka dni.

******************************************

Dziś w Anglii jest obchodzony Dzień Ojca ! Książę William jako tata dwojga dzieci, zachęca innych ojców do omówienia zagadnień zdrowia psychicznego ze swoimi dziećmi. Z tej okazji, książę miał przyjemność spotkać się z rodzinami, aby omówić znaczenia psychicznego samopoczucia.

http://www.dailymail.co.uk/

Książę miał przyjemność spotkać się z Markiem Coneneely oraz jego trojaczkami - Ciarą, Michaelem i Tadghem, który nałożyli opaski z napisem Heads Together - nowej kampanii Kate, Williama i Harry'ego.

http://www.dailymail.co.uk/

Z okazji tego święta książę napisał list do Sunday Express, gdzie tam również zachęcał ojców do rozmów ze swoimi dziećmi. 

,,Dziś obchodzę Dzień Ojca po raz trzeci. Dla mnie jest to dzień nie tylko do świętowania i szczęścia dla mojej rodziny, ale także jest zastanawianiem się, jak wiele nauczyłem się o ojcostwie i problemach z różnych dziedzin życia. W szczególności jest to czas, aby zastanowić się nad moim obowiązkiem, jak dbać nie tylko o zdrowie fizyczne dwójki moich dzieci, ale także dobrze traktować ich potrzeby psychiczne. Jest to ważny priorytet.

Książę wyznał także, że nierozwiązane problemy z dzieciństwa mogą doprowadzić do poważnych problemów, takich jak różnego typu uzależnienia, samobójstwo czy bezdomność w okresie dojrzewania i dorosłości.

http://www.dailymail.co.uk/

Powiedział także :

,,Co najmniej jedna piąta dzieci miała problem ze swoim zdrowiem psychicznym w wieku 11 lat. Takie problemy niestety nie zostały rozwiązane, przez co one mogły i mogą zmienić bieg życia dziecka na zawsze. Ze względu na Dzień Ojca, zachęcam wszystkich ojców do rozmowy ze swoimi dziećmi na temat tego co oni robią. Skorzystajmy z okazji, aby omówić, w jaki sposób radzić sobie z życiem i ojcostwem z żoną, partnerem lub nawet przyjaciółmi. I wiem, że jeśli syn lub córka nigdy nie uzyska pomocy, będą potrzebowały wskazówek i wsparcia od ojca, tak samo jak potrzebują tego od matki''.

http://www.dailymail.co.uk/

Fanka Kate

Prześlij komentarz