Kate i William na wyścigach Royal Ascot + William na okładce czasopisma dla gejów!

środa, 15 czerwca 2016

Dziś odbył się drugi dzień corocznych wyścigów konnych Royal Ascot. Książę i księżna postanowili wziąć w nim udział. Para uczestniczyła na tym wydarzeniu po raz pierwszy.

http://www.dailymail.co.uk/


Royal Ascot Racecourse - Są to jedne z najbardziej znanych i prestiżowych wyścigów na świecie. Ich historia sięga roku 1711, a w gronie obserwatorów zasiada brytyjska rodzina królewska, w której stajniach znajdują się jedne z najszybszych i najpiękniejszych angielskich koni. Impreza jest ważnym brytyjskim wydarzeniem społecznym: stanowi okazję do prezentacji najnowszych kreacji i – często niezwykle fantazyjnych – damskich kapeluszy, jest też zwykle szeroko komentowana w brytyjskich mediach - Wikipedia

http://www.dailymail.co.uk/


Na tym wydarzeniu pojawili się : Królowa Elżbieta, Książę Filip, Książę Edward, Hrabina Sophie, Księżniczka Anna, Książę Karol oraz Księżna Camilla. Niespodziewanie na tych uroczystościach zjawili się także ... Księżna Mary i książę Frederik z Danii.

Królowa Elżbieta II i Książę Filip http://www.dailymail.co.uk/


Książę Karol i Księżna Camilla http://www.dailymail.co.uk/


Księżniczka Anna http://www.dailymail.co.uk/


Książę Frederik, Księżna Mary i Hrabina Sophie http://www.dailymail.co.uk/


Na początku rozpoczęła się oficjalna parada z powozami, na których znajdowali się członkowie Rodziny Królewskiej. Para książęca jechała w czwartym powozie.

http://www.dailymail.co.uk/


http://www.dailymail.co.uk/


Po zakończonej paradzie, rodzina królewska miała okazję porozmawiać z gośćmi. Tak jak zapewne już zauważyliście, księżna Kate rozmawiała z księżną Mary !

Kate rozmawia z księżną Mary http://www.dailymail.co.uk/


Następnie wszyscy udali się na trybuny, aby kibicować swoim faworytom w wyścigach konnych. Miny pań mówią same za siebie.Księżna miała okazję porozmawiać z Edwarden van Cutsemem.

Kate z Edwardem van Cutsemem http://www.dailymail.co.uk/


Gdy pierwszy wyścig dobiegł końca, Kate dołączyła do Williama w nagrodzeniu zwycięzcy zawodów w pierwszej konkurencji.

http://www.dailymail.co.uk/


http://www.dailymail.co.uk/


Ciekawostką na Royal Ascot było to, że jeszcze przed wyjazdem Królowej, zgromadzone osoby głosowały jaki kolor będzie miał kapelusz Królowej. Większość wybrała, że czerwony, ale niestety nie trafili :D

http://www.dailymail.co.uk/


Księżna na ten dzień wybrała białą sukienkę od Dolce&Gabbana. Miała ją na sobie już 15 maja w czasie obchodów 90.urodzin Królowej, ale czerwony płaszczyk zasłaniał górę kreacji. Dobrała do tego kapelusz od Jane Taylor, kopertówkę od LK Benett oraz szpilki od Gianvinto Rossi.Jako biżuterię, rozpoznano perłowe kolczyki od Kiki McDonough.

http://www.dailymail.co.uk/


******************************************************

Brzmi trochę groźnie - "William na okładce czasopisma dla gejów." Tak. To prawda. Został 'gwiazdą okładki' tego magazynu - Attitude, który przeznaczony jest dla homoseksualnych mężczyzn. Na okładce znajduje się hasło "Nikt nie powinien być zastraszany za seksualności". W ten sposób książę chce, aby młodzi ludzie (ale nie tylko) nie wstydzili się tego jakiej są o orientacji, ale także, aby ludzie byli bardziej tolerancyjni.W maju odbyło się także spotkanie Williama z redakcją Attitude w Pałacu Kensington.

https://twitter.comZuza i Fanka Kate

13 komentarzy

 1. Księżna Kate wygląda przepięknie, absolutnie cudowna stylizacja. Księżna Mary też mnie zachwyciła, śliczna jest ta jej pomarańczowa sukienka

  OdpowiedzUsuń
 2. Wow, śliczna sukienka, przepiękna

  OdpowiedzUsuń
 3. Jaka elegancja i szyk !Kate uwielbia koronki i słusznie,bo wygląda w nich przepięknie.Toczek jest fenomenalny,mi kojarzy się z angielskimi damami,z latem i prestiżem.
  Od czwartku do środy księżna pracowała i za każdym razem miała lepszą stylizację.

  OdpowiedzUsuń
 4. Jak dla mnie sukienka Kate jest śliczna,ale trochę jednak za długa.Mary wygląda pięknie :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ta długość mi nie odpowiada, ale sukienka ładna :)
  Kapelusz-tragedia :(

  OdpowiedzUsuń
 6. To ta sama sukienka , którą miała na koncercie pod czerwonym płaszczem? :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Kate bardzo ładnie wyglądała, jednak stylizacja Mary bardziej przypadła mi do gustu. :)

  OdpowiedzUsuń
 8. A mogłybyście podpisywać, kto jest na zdjęciach np. z Kate czy Królową? Czasem nie wiem kto a miło by było....

  OdpowiedzUsuń
 9. Kate wyglada bardzo ładnie, ale tym razem to William przyciągnął moj wzrok. Co za szyk! W tym kapeluszu jest naprawdę przystojny!

  OdpowiedzUsuń
 10. Mary też miała ladna suknie, szkoda tylko, że się gniecie. To już nie jest eleganckie. Zdecydowanie bardziej podoba mi się Kate.

  OdpowiedzUsuń
 11. Wyjście wyjściem, ale swietnie, że William udzielił się w sprawie homoseksualnych ludzi.

  OdpowiedzUsuń