Kim była niania Williama, Harry'ego i George'a?

niedziela, 5 czerwca 2016

kolaż - Zuza


Jessie Webb, to 74-letnia była niania Williama, Harry'ego i George'a. Urodziła się we Wschodnim Londynie. Sama posiada dwójkę, dorosłych już dzieci.Pracowała dla Diany i Karola. Była przy Williamie i Harry'm w ciężkich okresach ich życia - zawsze ich wspierała i starała się pomóc.

William najwyraźniej bardzo ceni sobie relacje z Jessie, ponieważ zaprosił ją nawet na swoje 21. urodziny, oraz na ślub z Kate.Jessie od września 2013r. pracowała także krótki okres u Williama i Kate. Informacji, że była ona zatrudniona, jednak nie potwierdził Pałac. Została zauważona jak pomagała Kate z małym George'm na parkingu w McDonalds, w drodze z Anglesey do Pałacu Kensington.Kate i William na początku nie chcieli nikogo zatrudniać do opieki nad ich pierwszym dzieckiem, lecz po jakimś czasie, stwierdzili, że muszą to jednak zrobić, ponieważ obowiązki wzywają! William ponoć powiedział kiedyś, że jeśli już ktoś ma się zająć jego dzieckiem to musi to być właśnie Webb.Kate i William zaprosili Jessie, również na chrzest George'a.Więcej informacji o niej nie udało mi się znaleźć.

***
Zapraszamy także do przeczytania wczorajszej notki - Sobotni wieczór z artykułami - "Szkoły, które pasują do przyszłego króla"

Zuza

4 komentarze

 1. William bardziej kochał Jessi a Harry Tiggy...

  OdpowiedzUsuń
 2. Widać, że Will ufa tej kobiecie :) myślę, że jest to spowodowane tym, że towarzyszyła mu w najtrudniejszych dla niego chwilach :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Skoro William poprosił właśnie ją o pomoc przy George'u, to rzeczywiście musi być z nią bardzo związany. Czytałam kiedyś, że Diana była zazdrosna o relację synów z nianiami, nie wiem jednak, o którą nianię chodziło ani czy to prawda.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O Tiggy. Gdy Harry siadal jej na kolanach to Diana dostawała bialej gorączki.

   Usuń