Patron's Lunch - #ThePatronsLunch PODSUMOWANIE

niedziela, 12 czerwca 2016

Oto podsumowanie ostatniego, oficjalnego dnia świętowania 90. urodzin Elżbiety II. Dziś Peter Philips, wnuk królowej, syn księżniczki Anny, zorganizował na ulicy The Mall - Patron's Lunch.
Jest to największa jak do tej pory w historii uliczna impreza. Obecnych było wielu przedstawicieli z ponad 600 organizacji charytatywnych, których patronem jest oczywiście królowa. Na ulicy The Mall, został także zorganizowany lunch dla ponad 10.000 ludzi.Co ciekawe cały dzień w Londynie padał deszczy, było brzydko i pochmurnie, gdy tylko zjawiła się królowa, zaczęło świecić piękne słońce :)


Do Kate, Williama i Harry'ego, którzy rozmawiali ze zgromadzonym tłumem na The Mall, dołączyli także: księżniczki Beatrice i Eugenia, książę Andrzej, hrabina Sophie, hrabia Edward, Lady Louise oraz księżniczka Anna. Na główną część całego wydarzenia - muzycznego marszu organizacji, dołączyła reszta rodziny - tej bliskiej, jak i tej dalszej.


Wcześniej jednak William i Elżbieta, wygłosili krótkie mowy na końcu ulicy the Mall. Książę w swoim przemówieniu dodał "Babciu, dziękujemy ci za wszystko co dla nas zrobiłaś", sama królowa za to na sam koniec oznajmiła "Jak będę się czuła, kiedy ludzie wciąż będą śpiewać mi "Happy Birthday" w grudniu, to się okaże" :)
On the stage: The monarch, centre, flanked by Prince Philip and Kate, made her speech from a special dais built in The Mall and had not even been expected to speak at the event

Kate, rozmawiając dzisiaj z ludźmi wspomniała, że nigdy wcześniej nie widziała tak podekscytowanego George'a, jak wczoraj na balkonie Pałacu Buckingham podczas Trooping the Colour


Gdy królowa jechała przez The Mall, zauważyła jeszcze rozmawiającą z ludźmi Annę - powiedziała "Oh, ty tu jeszcze jesteś?", ta uśmiechnęła się i odpowiedziała "Oczywiście" :) Dziś Elżbiecie naprawdę dopisywał świetny humor!


Księżniczka Beatrice miała dziś na sobie spódnicę od Whistles, a Eugenia sukienkę od Saloni.


Kate miała na sobie:
- sukienkę Roksanda
- kolczyki i naszyjnik Mappin & Webb
- kopertówkę - L.K. Bennett
- szpilki L.K. Bennett


Przed rozpoczęciem całej uroczystości królowa spoglądała na przygotowania przez okno :) 


A na koniec rodzinne zdjęcie w wykonaniu księcia Andrzeja :)


TUTAJ możecie zobaczyć, co działo się dziś "krok po kroku".

Zuza

5 komentarzy

 1. Świetny post dziewczyny ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. A Karola i Camili nie było?

  OdpowiedzUsuń
 3. Książę Walii i Księżna Kornwalii uczestniczyli w imprezie ulicznej z okazji 90. urodzin Jej Wysokości Królowej Elżbiety II, w Brimpsfield , Gloucestershire.

  OdpowiedzUsuń
 4. Szkoda, że królowa i Filip nie pozowali do wspólnego zdjęcia.

  OdpowiedzUsuń
 5. świetne jest to ostatnie zdjęcie :)

  OdpowiedzUsuń