34.urodziny księcia Williama - Ciekawostki.

wtorek, 21 czerwca 2016

Dziś William ma swoje święto ! Obchodzi swoje 34.urodziny ! Zapewne spędzi je w otoczeniu najbliższej rodziny w Pałacu Kensington. Dziś, z okazji jego urodzin, postanowiłyśmy przedstawić Wam kilka ciekawostek na jego temat.

1. Jego pełny tytuł to : Jego Królewska Wysokość, Książę William Arthur Philip Louis, książę Cambridge, hrabia Strathearn, baron Carrickfergus, królewskie rycerz z najszlachetniejszego Orderu Podwiązki.

2. Książę jest wielkim fanem brytyjskiej piosenkarki, Ellie Goulding, dlatego poprosił ją, aby zaśpiewała na jego ślubie z Kate. Również przyznał, że jest fanem Justina Biebera. ,,Najbardziej podoba mi się jego utwór Never Say Never, ale nie należy do moich najbardziej ulubionych piosenek''.

3. Jest wielkim zwolennikiem sztuki, więc został nowym prezesem Brytyjskiej Akademii Sztuk Filmowych i Teatralnych (BAFTA).

http://www.hellomagazine.com/

4. W lipcu 2013 roku o godzinie 16:24 został po raz pierwszy ojcem. Kate urodziła mu syna, George'a Alexandra Louisa.

5. Na pytanie co by zrobił, gdyby był przez jeden dzień niewidzialny, powiedział : ,,Pewnie bym odwiedził redakcje gazet i posłuchał co o mnie mówią i planują napisać do nowego numeru czasopisma''.

6. Na jednym z przyjęć urodzin księcia był piosenkarz zespołu Killers, Brandon Flowers oraz Lana Del Rey.

https://twitter.com/

7. Były królewski kucharz, Darren McGrady wyznał, że przyszły król jest wielkim łakomczuchem. ,,William najbardziej kochał lody. Zawsze jadał je na parapecie kuchennym i rozmawiał ze mną. Lubił też jadać tarty bananowe'' - powiedział kucharz.

8. W momencie pisania tego tekstu, na eBAY istnieje ponad 7 tysięcy pozycji wymienionych pod tytułem ,,Wilhelm''. W wyszukanych wynikach można było znaleźć przedmioty takie jak kartki świąteczne, figurki, błyszczące pocztówki czy ślubne łyżki.9. Na początku 2014 roku ogłoszono, że po ponad 7 latach William odchodzi z brytyjskich sił zbrojnych, aby bardziej zaangażować się w pracę dla monarchii.

10. Jego ulubioną drużyną piłkarską jest Aston Villa. Zespołowi z Villa Park zaczął kibicować, gdy rozpoczął naukę w Eton College.

Fanka Kate i Zuza

Prześlij komentarz