Kate na obiedzie z okazji 40-lecia działalności SportsAid + Wyjście Williama.

czwartek, 9 czerwca 2016

Dziś księżna Kate w pięknej, błękitnej sukni pojawiła się na przyjęciu w ogrodach Pałacu Kensington wydanym z okazji 40-lecia działalności organizacji SportsAid, której patronuje od 2013 roku.

https://twitter.com/


SportsAid to brytyjska organizacja charytatywna, która pomaga osobom, które pragną zostać brytyjskimi gwiazdami sportu, mimo, że ich rodzice nie mają wystarczających środków na spełnienie ich marzenia. Organizacja daje nagrody pieniężne, aby pomóc im ponieść koszty za szkolenia sportowe.

http://www.dailymail.co.uk/


Na początku, księżna spotkała się z byłymi i obecnymi gwiazdami sportu zaangażowanych w organizację SportsAid. Spotkała się m.in. z pływaczką olimpijską, Sharron Davies oraz brytyjską lekkoatletką, Christine Ohoruogu.

http://www.dailymail.co.uk/


Jeszcze przed przybyciem księżnej rozstawiono kosz do koszykówki i inne obiekty sportowe, aby z nich skorzystała młodzież i pokazała swoje umiejętności w tej dziedzinie. Księżna miała też okazję spotkać się z Tanni Grey-Thompson, która brała udział w Igrzyskach Paraolimpijskich.

http://www.dailymail.co.uk/


Przedostatnim punktem programu było zrobienie wspólnego zdjęcia księżnej z osobami, które zostały zaproszone na przyjęcie.

http://www.dailymail.co.uk/


Na sam koniec, wszyscy udali się do środka, gdzie tam wygłoszono przemówienia. W osób przemawiających była Kate. Postanowiłam przetłumaczyć całe przemówienie :

,,Dobry wieczór Panie i Panowie. Jest to dla mnie absolutna przyjemność być tutaj z Wami i świętować 40-lecie działalności SportsAid.

 Niektórzy z Was wiedzą, że kocham sport. Uwielbiam dopingować zespołom i zawodnikom. Uwielbiam fizyczne wyzwania sportowe i siłę psychiczną jaką nam daje sport. I kocham sposób łączenia ludzi do pracy w zespole. 

Podejrzewam, że wielu z Was na tej sali może czuć to samo. Błyskotliwość SportsAid jest zrozumieniem jak takie zawody sportowe dużo dają naszemu krajowi. Poprzez inwestowanie w młode talenty sportowe, upewniamy się, że istnieje silna sieć dla inspiracyjnych bohaterów.''


http://www.dailymail.co.uk/


,,Ci sportowcy są motywacją dla wszystkich ludzi z Wielkiej Brytanii, by być aktywnym, szczęśliwym i przede wszystkim zdrowym. 

Zostało już 50 dni do rozpoczęcia Igrzysk Olimpijskich w Rio. Jak to miało miejsce w Londynie w 2012 roku, ponownie zobaczymy w centrum uwagi nowe pokolenie gwiazd sportu.

Nie możemy się doczekać poznać następnych zwycięzców - następnymi Chrisem Hoy i Katherine Graingers, którzy przypominają nam magię i potęgę sportu.

Więc dziękuję wszystkim za wspieranie niesamowitej pracy SportsAid. Jestem bardzo dumna, że mogę być patronką tej organizacji i nie mogę się doczekać kibicować naszej drużynie w Rio.

Mam nadzieję, że uczcicie tę specjalną okazję.

Dziękuję''.

http://www.dailymail.co.uk/


Przemówienie po angielsku możecie zobaczyć poniżej

Księżna na tę okazję zdecydowała się na długą suknię od Rolanda Moureta oraz szpilki od Giavinto Rossi. Do tego dobrała nowe diamentowe kolczyki od Cartiera.***********************************************************

Tego dnia książę William też miał swoje wyjście. Powitał gubernatorów generalnych w Pałacu Buckingham, którzy przybyli na uroczystości 90.urodzin Królowej Elżbiety II.

https://twitter.com


Na pewno głównym tematem rozmów była monarchini. Niestety więcej informacji na temat wyjścia księcia nie znalazłam.

https://twitter.com


Zapraszamy do przeczytania dzisiejszej, poprzedniej notki KLIK.

Pierwsze zdjęcia : Zuza
Aktualizacja : Fanka Kate

9 komentarzy

 1. Wygląda cudownie! Jedynie ten zamek z tyłu mi się nie podoba. Pełno teraz takich nachalnych, grubych zamków w sieciówkach...

  OdpowiedzUsuń
 2. Pięknie tylko czemu ta suknia ciągnie się tak po ziemi??:/

  OdpowiedzUsuń
 3. Suknia ładna, ale ten zamek z tyłu to porażka.

  OdpowiedzUsuń
 4. Wygląda zabójczo,o takiej suknii marzyłam.Szafir to bezapelacyjnie jej kolor.

  OdpowiedzUsuń
 5. Wygląda cudownie! Takie kolory zdecydowanie jej pasują :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Absolutnie mnie zachwyciła tą kreacją! Cudownie wyglądała

  OdpowiedzUsuń
 7. Piękna! Cudowny kolor i seksowny ekspres z tylu, Kate wygląda fantastycznie!

  OdpowiedzUsuń