Byli partnerzy Kate Middleton

piątek, 24 czerwca 2016

Niedawno opublikowałyśmy notkę o ex. księcia Williama (klik), tym razem czas na byłych miłościach Kate.

1. Willem Marx
Aktualnie ma 33 lata. Mówi się, że był to pierwszy chłopak Kate. Uczęszczał do Marlborough College, oraz jest absolwentem Oxford Collage. Pewien czas pracował jako dziennikarz w Iraku umieszczał historie propagandowe w lokalnych mediach w imieniu Amerykanów. Jego praca reportera przyniosła mu nominację do nagrody Emmy. Jego żoną została włoska prezenterka telewizyjna -  Johanna Botta. 


2. Rupert Finch
Aktualnie ma 37 lat. Rupert był studentem prawa i aktorstwa. Uczęszczał do ostatniej klasy, kiedy Kate pojawiła się w 2001r. w St. Andrews. Podobno byli ze sobą prawie rok. Pochodzi z Norfolk. Teraz jest adwokatem w Londynie. Jego żona to Lady Natasha Rufus Isaacs, prowadzi ona firmę - Beulah London. Ubrania tej firmy wykonywane są przez kobiety, które zostały zgwałcone i uciekły z Indii. W ten sposób zapewniają im normalne warunki życia i pracę. Rupert także został zaproszony na ślub Kate  i Williama. 
 Zuza

10 komentarzy

 1. A Kate przypadkiem nie miała ubrań z Beulah London? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Trafne spostrzeżenie :) m.in. sukienka, którą miała w Malezji podczas Chamber Lunch, albo chociażby ten popularny biało-niebieski szalik :).

   Usuń
 2. Suknia ślubna tej Johanny strasznie nietrafiona. Takie głębokie dekolty nie pasują dziewczynom z płaską klatką piersiową. To wygląda tak jakby biust zaczynał jej się gdzieś w połowie :P

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też tak sądzę :p wygląda, jakby jej biust miał przynajmniej z 60 lat :p taki 'obwisły'.

   Usuń
 3. Oni wszyscy są zdecydowanie przystojniejsi niż William. Will kiedyś był ładny,ale teraz to wygląda raczej niekorzystnie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 5! Też tak uważam! Willem w szczególności wygląda lepiej niż William.

   Usuń
  2. Zgadzam się z Twoją opinią. W szczególności pierwszy jest przystojniejszy, a na dodatek nie wyłysiał haha

   Usuń
 4. Cóż, ani jeden, ani drugi urodą nie grzeszy :D

  OdpowiedzUsuń