Księżna Kate patronką wyprawy Preet Chandi na Antarktydę!

środa, 26 października 2022

 Dziś Pałac Kensington wystosował oświadczenie, w którym ogłosił, że księżna Walii postanowiła zostać patronką wyprawy Preet Chandi na Antarktydę. Preet Chandi jest z wykształcenia fizjoterapeutką oraz pełni funkcję oficera medycznego w Armii Brytyjskiej. Zamierza zostać pierwszą kobietą, która samotnie i bez jakiegokolwiek wsparcia przemierzy Antarktydę na dystansie ponad 1000 mil! Po więcej szczegółów, zapraszam do dalszej części posta!


twitter.com/KatesPowerSuit

Jak można przeczytać w oświadczeniu Pałacu Kensington:

[...] Kapitan Chandi bierze udział w wyzwaniu, aby zainspirować przyszłe pokolenia do wiary w siebie, do przekraczania swoich granic i pokazywania, jak wyjście na świeże powietrze może pomóc im w realizacji ich marzeń. Księżna od dawna opowiada się za ogromnym wpływem aktywności w plenerze na samopoczucie i rozwijane przez nią umiejętności życiowe, takie jak pewność siebie i odporność. Jest ona zaangażowana w promowanie tych działań wśród młodych ludzi, w tym poprzez współpracę z organizacjami takimi jak Scouts, których jest współprzewodniczącą. Historyczna wyprawa Preet jest szczytem tej działalności, dlatego księżna poczuła się zaszczycona zaproszeniem jej do objęcia funkcji patrona. [...]


Preet Chandi również udzieliła krótkiego wywiadu, w którym powiedziała:

Moim celem tej wyprawy zawsze było inspirowanie ludzi do przekraczania swoich granic. Chcę w pewnym sensie zabrać ze sobą ludzi w tę podróż i pomóc im uwierzyć, że nie ma rzeczy niemożliwych. Dlatego jest to przywilej móc mieć księżną Kate jako patronkę tej wyprawy.

twitter.com/CameronDLWalker

Z tego powodu obie panie również odbyły rozmowę telefoniczną.


Pałac Kensington na Twitterze:


Prześlij komentarz