Książę William na wręczeniu nagród z okazji 40.rocznicy założenia The Passage Charity

czwartek, 30 września 2021

Dziś książę William odwiedził siedzibę The Passage Charity, aby uczestniczyć w obchodach związanych z 40-leciem założenia tejże organizacji charytatywnej. Tego dnia odbyło się również wręczenie nagród, którymi zostali obdarowani podopieczni, którym udało się wyjść z ubóstwa i stać się szczęśliwymi ludźmi. Po więcej szczegółów zapraszam do dalszej części posta!

twitter.com/KensingtonRoyal

Jak można przeczytać na oficjalnej stronie The Passage Charity:

    Oferuje szeroki zakres usług przez cały rok, aby zaspokoić potrzeby osób bezdomnych i słabszych. Naszym celem jest pomoc ludziom w rozwiązaniu problemów, które przyczyniły się do tego, że stali się bezdomnymi, oraz umożliwienie im bezpiecznego, szczęśliwego i satysfakcjonującego życia. Nasze usługi są podzielone między nasze Centrum Zasobów, które zapewnia natychmiastowe wsparcie, nasze trzy projekty mieszkaniowe, które zapewniają zakwaterowanie, podczas gdy my zapewniamy długoterminowe rozwiązania dla ludzi oraz nasze projekty zapobiegania bezdomności, które zmniejszają ryzyko ponownej bezdomności.

Książę William została jej patronem w lutym 2019 roku.

Embed from Getty Images

Jak sam napisał na Twitterze książę Cambridge:

40 lat. 40 lat zmieniającej życie pracy The Passage Charity. Za każdym razem gdy tu przychodzę, wzrusza mnie ciepło i życzliwość oraz godność i szacunek, jakie okazujecie każdemu, kto przez chodzi przez próg Waszych drzwi. Przez wiele lat, gdy odwiedzałem to miejsce, najpierw z mamą, kiedy byłem małym chłopcem, rozwinąłem do Was wszystkich wielkie uczucie. Zawsze jestem pod wielkim wrażeniem widząc i słysząc różnicę, jaką The Passage wprowadza w życie ludzi, którzy doświadczają bezdomności. Dziękuję wszystkim za nieustanną pracę. W

Embed from Getty Images

Tegorocznymi laureatami zostali:

  • Colin Chilman (wcześniej był bezdomnym, teraz pracuje jako kuchcik)
  • Nomonde Mkhwanazi (wcześniej była bezdomna, teraz szkoli się do zawodu pielęgniarki)

Nagrody wręczył książę William oraz ambasador organizacji, John Studzinski.

Embed from Getty Images

Prześlij komentarz