James Middleton ożenił się! + więcej

poniedziałek, 13 września 2021

 Już wiadomo, dlaczego para książęca (a szczególnie Kate) była mało aktywna w przestrzeni publicznej przez pierwsze dni września. Brat księżnej, James Middleton, poślubił swoją wybrankę, Alizee Thenevet we Francji! Jak podają brytyjskie media, na uroczystości ślubnej uczestniczyła cała rodzinka z Cambridge. Więcej informacji znajduje się w dalszej części posta!

Fragment najnowszego wydania gazety Daily Mail/ twitter.com/RE_DailyMail

Ślub odbył się 11 września w Bormes-les-Mimosas - jednej z miejscowości znajdujących się na południu Francji, dokładnie w regionie Prowansja-Alpy-Lazurowe Wybrzeże. Świeżo poślubieni nowożeńcy podzielili się fotografią z tego szczególnego dnia na instagramowym koncie pana młodego. Pod zdjęciem, James zamieścił opis o treści:

Wczoraj poślubiłem miłość mojego życia w otoczeniu rodziny, przyjaciół i oczywiście kilku psów w pięknej wiosce Bormes-les-Mimosas. Żadne słowa nie potrafią opisać, jak bardzo jestem szczęśliwy.

www.instagram.com/jmidy

Jak dowiedział się DailyMail, książę William był ubrany w biało-beżowy garnitur, a księżna Kate w długą, jasnozieloną sukienkę. Łączna liczba gości wynosiła 50 osób. Może wkrótce pojawią się jakieś zdjęcia z ceremonii... :)

***********************************************************

11 września również odbył się finał turnieju US Open 2021. Ostateczne zwycięstwo odniosła reprezentantka Wielkiej Brytanii, Emma Raducanu. Z tej okazji księżna Kate zamieściła tweeta o następującej treści:

Ogromne gratulacje dla Emmy Raducanu za Twoje oszałamiające występy i historyczne zwycięstwo Wielkiego Szlema! Niesamowite - wszyscy jesteśmy z Ciebie bardzo dumni!

Leylah Fernandez, dobra robota za Twoje niesamowite osiągnięcia w tym roku podczas US Open, oglądanie tego było wielką przyjemnością. C

*************************************************************

Jak wspomniałam w poprzednim poście, 22 września odbędzie się premiera dokumentu poświęconego księciu Filipowi - Prince Philip: The Royal Family Remembers. Z tej okazji, w telewizji BBC One, pojawił się zwiastun, na którym można zobaczyć wypowiadających się księcia Williama, księcia Harry'ego oraz Zary Tindall, która powiedziała: 

Nigdy nie byliśmy przygotowani na to, że go stracimy, ponieważ zawsze tu był.

3 komentarze

 1. Czy wiadomo co się dzieje z Kate ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak się okazało, księżna była zajęta przygotowaniami do ślubu brata. Już jutro odbędzie pierwsze, oficjalne wyjście po wakacjach (jego opis znajduje się na pasku bocznym, w ,,Kalendarzu Wyjść'') :).

   Usuń
 2. Gratulacje dla młodej pary!

  OdpowiedzUsuń