Księżna Meghan i książę Harry w Ambasadzie Nowej Zelandii

czwartek, 21 marca 2019

19 marca, książę Harry i księżna Meghan nieoczekiwanie odwiedzili Ambasadę Nowej Zelandii w Londynie, aby wpisać się do księgi kondolencyjnej z powodu ataku terrorystycznego w Christchurch.


Nasze serca wychodzą do rodzin i przyjaciół ludzi, którzy stracili życie w niszczycielskim ataku w Christchurch.Zostali przywitani tradycyjnym powitaniem Hongi przez Komisarza Nowej Zelandii, Jerry'ego Mateparae.

Zdjęcie

Meghan położyła bukiet kwiatów z głogiem i konwalią, a Harry białe róże, białą veronikę, lisianthus i paproć.Książę i księżna podpisali księgę kondolencyjną. Meghan napisała „Nasze najgłębsze kondolencje ... jesteśmy z Wami”. Harry dopisał maoryjskie słowo "Arohanui", które oznacza „z głębokim uczuciem”.MEGHAN MIAŁA NA SOBIE:
• płaszcz - Gucci
• szpilki - Aquazzura
• kopertówka - Gucci

Znalezione obrazy dla zapytania duchess meghan Christchurch

13 komentarzy

 1. Fajnie znów zobaczyć Meghan ,już nie mogę się doczekać narodzin :)

  OdpowiedzUsuń
 2. obstawiam synka

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo nieładnie i niekulturalnie się zachowali, gdy po złożeniu kwiatów zaraz złapali się za ręce. Bardzo to razi. Myślałam, że Harry czuje jak powinni się zachować.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. T0 Harry się urodził w tej rodzinie i chyba sam lepiej wie co mu wolno a co nie a nie jakiś random z Internetu

   Usuń
  2. To Meghan i Harry decydują jak powinni się zachować, to bardzo nieładnie narzucać swoje zdanie.

   Usuń
  3. ANONIMOWY 22 marca 2019 23:42 - Nie, oni decydują jak powinni się zachowywać we własnym domu. Tutaj pełnili obowiązki wynikające z ich tytułu, a więc byli w pracy. Będąc w pracy i pracując z ludźmi - na pierwszym miejscu stawia się komfort "gospodarzy" i dobre wychowanie. Łapanie za ręce niech zostawią sobie na randki i spacery w prywatnym czasie. Idąc na parę chwil w publiczne miejsce i reprezentując Królową mogliby zachować się o wiele lepiej i bardziej dystyngowanie. I zanim ktoś się przyczepi - dla mnie dotykanie partnera i trzymanie się za ręce jest nieprofesjonalne - ot i wszystko. A od książąt i księżnych pełniących swoje obowiązki publiczne jednak wymagam minimum profesjonalizmu.

   Usuń
  4. Ja natomiast uważam,że mają prawo by zachowywać się jak chcą, to są ludzie a nie roboty :)

   Usuń
 4. Ludzie inteligentni dostrzegają walory księżnej Meghan. Jej postawa, pracowitość, zaangażowanie samo się broni. To mądra kobieta, jest wzorem współczesnej kobiety.

  OdpowiedzUsuń
 5. Meghan bardzo ładnie wygląda. A teorie spiskowe, że chcą przyćmić królowa i Kate są śmieszne. Nie jestem fanka ani jednych ani drugich wchodzę tu raczej z ciekawości głównie poczytać komentarze, jak wiele osób ma jeszcze średniowieczne poglądy. I widać strasznie stronniczość, tak naprawdę i jedni i drudzy maja swoje wady i zalety. A BRK to już nie to co kiedyś za pare lat będziemy czytać o nich już tylko w książkach. Pomagajcie ludzia obok siebie wspierajcie fajnie inicjatywy a nie skupiajcie się na komentowaniu innych atakowaniu i obronie ludzi których nawet nie znacie i nie wiecie jacy są naprawdę. Ludzie umieją grać i być fałszywi nawet w naszym otoczeniu a co dopiero członkowie rodzin królewskich, politycy czy osoby publuczne.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie bronimy ich charktekrow, tylko przed fałszywymi oskarżenieniami. Skoro krolowa osobiście poprosiła Meg i Harryego o ta wizytę, to czemu jakieś wredne anonimy się rzucają na Meg że "przeycmiewa" Kate ? To nie ma sensu i obraża inteligencję komentujących

   Usuń
 6. Wyjście bardzo odpowiednie ze względu na wizytę Harry'ego i Meghan w Nowej Zelandii, ale na miłość boską! Jak można trzymać rękę w kieszeni w czasie wpisywania się do księgi kondolencyjnej????!!!!
  Meghan czasem zadziwia mnie swoim totalnym brakiem wyczucia chwili i okoliczności.
  To okropne, że ręce trzyma albo na brzuchu albo w kieszeni. To tylko pokazuje jak bardzo nie wie co ma robić. Więc zachwyty moim zdaniem są tu nie na miejscu...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokladnie. To jest brak taktu.

   Usuń
  2. Te niekończące się połajanki Meghan są nie do zniesienia. Tym bardziej kiedy krytykują Polacy, którzy są mistrzami świata w tym jak nie należy się zachowywać, łamaniu przepisów i powszechnej byle jakości.

   Usuń