Nowe zdjęcie Kate i Charlotte

środa, 5 grudnia 2018

Dzisiaj na koncie @fromberkshiretobuckingham na Instagramie pojawiło się nowe zdjęcie księżnej Kate z Charlotte!

Kate i Charlotte zostały zauważone w zeszły czwartek w teatrze na przedstawieniu "Dziadka do orzechów". Jest to klasyczny bożonarodzeniowy balet dla dzieci, wystawiany od lat w londyńskich teatrach

8 komentarzy

 1. W&K cudownie wychowują dzieci, one będą mądre i wszechstronnie wykształcone.

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękny balet:) Wychowanie rzeczywiście iście królewskie:) Z uwzględnieniem i naciskiem na humanistykę. Jak przystało na naprawdę wysoko postawionych;) Oby wszyscy rodzice maluchów brali przykład i wyrabiali w dzieciach przede wszystkim wrażliwość, dobry gust i umiejętność cenienia zdobyczy poprzednich lat i wysoką kulturę:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ekstra :) Z tego gdzie kiedyś czytałam Charlotte uczy się baletu, z Georgem Kate była kiedyś w muzeum i pewnie robią wiele innych podobnych rzeczy ale o tym nie wiemy ale te strzępki informacji pozwalają sądzić że w wychowaniu stawiają na klasykę, na wychowanie szlacheckie, na obycie z kulturą, sztuką od najmłodszych lat

  OdpowiedzUsuń
 4. Jestem na prawdę zadowolona, że coraz częściej widzimy dzieciaki. W tym roku to już w ogóle. Cieszę się, że nie są wychowywane w szklanej kuli tylko jak (w miarę możliwości) normalnie dzieci. Myślę, że na to ma duży wpływ pochodzenie Kate jak i to jak Diana wychowywała swoich synów.

  OdpowiedzUsuń
 5. Charlotte wie,czego chce,jak widać z zdjęcia nie po raz pierwszy zresztą.
  Ciekawe,czy byli z nimi chłopcy czy to takie typowe,babskie wyjście.Cudownie,że właśnie w taki sposób matka z córką spędzają czas na przepięknym,klasycznym balecie,a nie tylko w galerii na zakupach:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Czy mi się wydaje czy Charlotte znowu jest w takiej samej sukience?

  OdpowiedzUsuń
 7. Też zwróciłam uwagę na sukienkę Szarlotki. Czy ja dobrze widzę? Krótki rękawek?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Istnieje coś takiego jak sweterek i kurtka. Logiczne, że dziecko nie będzie w teatrze siedzieć w kurtce

   Usuń