Księżna Kate oddała włosy fundacji robiącej peruki dla dzieci!

niedziela, 28 stycznia 2018

Jakiś czas temu na pewno zauważyliście, że księżna Kate skróciła swoje długie, gęste i lśniące włosy.Prywatny fryzjer księżnej Kate, Joey Wheeler, zdradził, że cztery miesiące temu był w Pałacu Kensington i skrócił włosy księżnej o około 18 cm. Catherine poprosiła go, aby zabrał je i wysłał do fundacji Little Princess Trust, która zajmuje się tworzeniem peruk dla małych dziewczynek, które straciły swoje włosy podczas walki z nowotworem.

Joey Wheeler na co dzień pracuje w salonie Richard Ward Hair w Chelsea. Fryzjer regularnie bywa u księżnej, aby odświeżyć jej fryzurę.***
Zapraszamy do zadawania pytań > poprzednia notka KLIK

11 komentarzy

 1. Kate dawno tak pozytywnie mnie nie zaskoczyła :)

  OdpowiedzUsuń
 2. No i super włosy odrosną, zmiana jest konieczna czasami :D A włosy przydadzą się komuś bardziej wiele młodych dziewczyn a nawet dzieci oddaje swoj włosy na peruki. Kate wyglądała by w tej długości naprawdę fajnie, gdyby tak mocno jej nie stylizowali delikatnie naturalnie podkręcili a nawet proste włosy napewno by ja odmłodziły :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Czy 29 stycznia będzie jakieś oficjalne powitanie na lotnisku?

  OdpowiedzUsuń
 4. I wyjaśniło się ,dlaczego podcięła włosy.To piękny gest,rzadko spotykany,ja mówię szczerze,że bym się chyba na to nie zdecydowała,a księżna ścięła swoje słynne włosy,aby ofiarować je chorym dziewczynkom. I zrobiła to bez rozgłosu- to pięknie o niej świadczy.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ślicznie Kate wygląda w krutszych włosach :)
  Kate bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła :)

  OdpowiedzUsuń
 6. To niezwykle piękny gest Kate :);)

  OdpowiedzUsuń
 7. Chciałabym oddać swoje włosy dla chorych dzieci, niestety mam zniszczone a takich nie przyjmują. Oczywiście nie poddaje sie i może uda mi się kiedyś oddać :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Ładny gest. Niestety nie wszystkie włosy przyjmują, moje są farbowane dosyć mocno i nie wchodzą w rachubę.

  OdpowiedzUsuń
 9. Zuzia Kiedy pojawi się nowy filmik na your majesty :)

  OdpowiedzUsuń