Wizyta księcia Williama w szpitalu dziecięcym Evelina London

czwartek, 18 stycznia 2018

Dziś książę William odbył kolejne oficjalne spotkanie w 2018 roku. Tym razem złożył wizytę w szpitalu dziecięcym Evelina London, aby spotkać się z rodzinami, personelem oraz zobaczyć rezultaty projektu Step Into Health.

WPA Pool/Getty Images Europe

Program Step Into Health polega na wsparciu weteranów wojennych, którzy zostali ciężko ranni podczas swoich misji. Oferuje on drogę dostępu dla zatrudnienia i możliwości rozwoju zawodowego podopiecznych. Organizowane są także porady i zasoby w celu wsparcia.

 WPA Pool/Getty Images Europe

Program specjalnie przeznaczony dla żołnierzy został założony we współpracy z organizacjami NHS Employers, Walking With The Wounded oraz The Royal Foundation. Książę przybył na miejsce o godzinie 15:00 brytyjskiego czasu. Został ciepło powitany przez dyrektora placówki jak i osoby odpowiedzialne za Stop Into Health.

WPA Pool/Getty Images Europe

Nie zabrakło spotkań z dzielnymi pacjentami, które korzystają z usług Evelina London. Ponadto William wziął udział w krótkim spotkaniu, podczas którego omawiano rezultaty pracy nad projektem oraz jakie są jego dalsze działania.

WPA Pool/Getty Images Europe

WPA Pool/Getty Images Europe

Na koniec wizyty, wykonano kilka pamiątkowych zdjęć, zarówno z pacjentami jak i pracownikami szpitala.

WPA Pool/Getty Images Europe

WPA Pool/Getty Images Europe

Na pewno zgodzicie się ze mną, że największą sensację wywołała nowa fryzura księcia Williama. Jak widać, powoli zaczyna się oswajać z tym, że włosów na jego głowie jest coraz mniej. Przyznam szczerze, że nawet mu pasuje.

WPA Pool/Getty Images Europe


12 komentarzy

 1. Książę chyba zgolił te resztki na czubku głowy. Powinien zgolić te boki też. Łysi są seksi;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Mam pytanie do Zuzy ponieważ widziałam na twoim instagramie zdiecje tortu z wizerunkiem królowej Elzbiety II jeśli mogę spytać jaki był smak tego tortu.Był piekny :-) ;-) :-)!

  OdpowiedzUsuń
 3. I właśnie go za to cenię,że nie skupia się na wyglądzie i umie z autoironią i humorem potraktować siebie.Jego łysina jest dziedziczna -spójrzmy na księcia Karola.Ciekawe,co będzie z Harrym: )

  OdpowiedzUsuń
 4. Z tym że Harry ma dłuższe i kręcone włosy, pewnie u niego będzie to wyglądało jeszcze gorzej :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Jakaś kobieta zapytała dziś Williama czy znają płeć dziecka. Książę odpowiedział ponoć że"tylko Catherine wie"! Czyżby księżna chciała zrobić niespodziankę mężowi i dzieciom? Ciekawe czy ktoś zapyta Kate podczas następnego wyjścia 😊

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wydaje mi się ze jemu chodziło oto ze kate juz wie jak reaguje jej organizm kiedy urodzi chłopca a kiedy dziewczynkę ;)

   Usuń
 6. Dobrze, że skrócił te resztki włosów...nareszcie ! :D

  OdpowiedzUsuń
 7. Chyba przez zmianę fryzury pierwszy raz jest takie zainteresowanie wyjsciem Williama :)

  OdpowiedzUsuń