Nowe informacje

piątek, 5 stycznia 2018

Dzisiaj w sieci pojawiło się kilka nowych informacji na temat Brytyjskiej Rodziny Królewskiej.


Pojawiły się pogłoski, że księżniczka Charlotte nie poszła jeszcze do przedszkola, ponieważ Kate i William z dziećmi przebywają na Mustique. To mała wyspa na Karaibach, na którą często podróżują Middletonowie. Para odwiedziła już to miejsce w 2012 i 2015 r.


Pierwszy raz w tym roku zobaczymy książęcą parę 10 stycznia. Księżna jako patronka Place2Be odwiedzi Reach Academy Feltham. Tego samego dnia książę, jako patron The Royal Marsden NHS Foundation Trust, odwiedzi ich siedzibę w Chelsea.


Może ta wiadomość nie dotyczy bezpośrednio rodziny z Cambridge, ale dzisiaj potwierdzono, że Zara i Mike Tindall (wnuczka królowej, córka księżniczki Anny) spodziewają się drugiego dziecka! Małżeństwo ma już trzyletnią córkę Mię. W zeszłym roku Zara ponownie zaszła w ciążę, lecz niestety w grudniu poroniła. God Bless Them!


4 komentarze

 1. Bardzo się cieszę,że Zara zaszła w drugą ciążę.Oby wszystko poszło dobrze i w tym roku pojawiło się dwóch prawnuków królowej (szósty i siódmy!).

  OdpowiedzUsuń
 2. Mam nadzieję, że tym razem nie otrzymamy już żadnej przykrej wiadomości... Jestem bardzo ciekawa Charlotte w przedszkolu :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Tak się właśnie zastanawiałam kiedy zdecydują się na ten wyjazd. Sądziłam że raczej wyjadą w lutym po powrocie ze Szwecji. Widać że Mastique to już ich tradycja.

  OdpowiedzUsuń
 4. Są trzy wersje co do tego, jedną z nich tak jak napisałyście jest wyjazd na Mustique. Co według mnie jest najbardziej prawdopodobne, ostatnio byli tam 3 lata temu. Druga wersja jest taka, że rodzina wciąż przebywa u rodziców Kate. A trzecia, że są już w Londynie i Charlotte od 4 stycznia uczęszcza do przedszkola. Jest małe zamieszanie z tym i rzecznik powinien to potwierdzić, nie robi tego więc rodzina z pewnością jest gdzieś na wakacjach i z obawy przed paparazzi nie potwierdzają swojego wyjazdu.

  OdpowiedzUsuń