Kim jest przyszła bratowa księżnej? - Donna Air

czwartek, 24 sierpnia 2017

Donna Air - kandydatka na przyszłą bratową księżnej Kate, dziewczyna brata Catherine - Jamesa.Urodziła się 2 sierpnia 1979r. w Wallsend w Newcastle upon Tyne. Uczęszczała do katolickiej szkoły St Oswald's Catholic Primary School w Gosforth, później do Sacred Heart Convent School w Newcastle upon Tyne. Następnie ukończyła Gosforth Academy. Studiowała na First Act Theatre, a jej kolegami z klasy byli m.in. Jill Halfpenny i Anthony McPartlin.


Donna rozpoczęła karierę w wieku 10 lat w programie Byker Grove emitowanym w CBBC.


Następnie została członkiem zespołu popowego Crush, z którym jeździła w trasy koncertowe m.in. do USA i Japonii.


Po powrocie do Wielkiej Brytanii podpisała kontrakt z MTV UK i została prezenterką programu  The Big Breakfast w Channel 4, TFI Friday with Huey Morgan i Popstars: The Rivals Extra w ITV. 


Zagrała także rolę w komedii Operation Good Guys, 6 odcinkach A Dinner of Herbs, Lynda La Plante's Supply i Demand. 


Zagrała także w filmach: Szalona Kapela (1998) jako holenderska autostopowiczka, Mumia powraca (2001) jako striptizerka i Bad Day (2008) jako Abby Barrett. 


Donna współpracowała ze stowarzyszeniem Soil Association - promowała organiczne mleko. Nagrała reportaż o jedzeniu w przedszkolach, a także redagowała książkę "Grown in Britain".


W styczniu 2013r. Air zajęła 4. miejsce w programie "Splash!"


W 2016r. uczestniczyła w Celebrity MasterChef.


Donna była w wieloletnim związku z milionerem Damianem Aspinallem, który jest synem Johna Aspinalla - właściciela firmy Aspers i wnuczkiem Sir George'a Osborne'a.


Razem mają córkę - Freya'ę Air Aspinall, która urodziła się we wrześniu 2003r. w Westminster w Londynie. Air i Aspinall rozstali się po 6 latach związku.


Donna jest patronką Macmillan Cancer Support, Race for Life, Sport Relief and Jeans for Genes charities.


Air pisze artykuły modowe dla "Hello magazine". Jakiś czas temu zaprojektowała kolekcję odzieży dla Debenham, a także własną linię biżuterii i kosmetyków.


Kiedyś jakiś jej przyjaciel powiedział, że "Donna jest tym typem człowieka, który się martwi przyszłością".


Donna jest z bratem Kate - Jamesem Middleton od 3 lat.


Ostatnio pojawili się razem na The Animal Ball.


W zeszłym roku w wywiadzie dla  Country & Town House, Donna przyznała, że rozstali się na jakiś czas z Jamesem, a ona popadła w depresję, przez co musiała się leczyć w klinice w Austrii. Para ponownie jest razem.


W wywiadzie dla "Mail" James powiedział "Bardzo kocham Donnę, a Freya jest częścią Donny, a ja kocham je obie. [...]  Małżeństwo nie jest czymś, czego się boję."


W maju Donna razem ze swoją córką pojawiły się na ślubie siostry Kate i Jamesa - Pippy.


Oficjalna strona internetowa Donny - donnaair.com


8 komentarzy

 1. Znalezłyście o niej dużo informacji. Bardzo podoba mi się,że wasze notatki rozpoczynają się pięknymi nagłówkami.

  OdpowiedzUsuń
 2. Taka trochę celebrytka tylko Tańca z Gwiazdami brakuje w jej cv ;) a czy wiadomo coś o jej relacjach z Kate? były gdzieś razem widziane?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeszcze nie, ale obie były na ślubie Pippy ;) Nie wiadomo jakie mają relacje :)

   Usuń
 3. Dziękuję za świetną notkę pełną wielu ciekawostek, cudownych zdjęć i oczywiście rzetelnych informacji. Bardzo dziękuję za poważne potraktowanie mojej prosby o stworzeniu tej notki :) ;) Zgadzam się z komentarzem powyżej iż nagłówki poprzedzające notki są świetne :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To my dziękujemy za taki super pomysł na notkę :D

   Usuń
 4. czy to prawda że kate była w szpitalu w ubiegłym tygodniu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pewien portal plotkarski podał taką informację, jednak nie zostały zrobione żadne zdjęcia, a informacje zostały udostępnione na portalach, którym "nie ufamy ;)"

   Usuń