Rodzina Królewska kończy wakacje i powraca do swoich obowiązków! + George idzie do szkoły.

wtorek, 29 sierpnia 2017

Dzisiaj pałac Kensington na swoim Tweeterowym koncie poinformował, że książęce trio powoli kończy swoje wakacje i powraca do królewskich obowiązków! Już juro odbędą pierwsze oficjalne wyjście, nie będą mieli jednak daleko :) ponieważ wyjdą na White Garden, czyli ogród na terenie Pałacu Kensington poświęcony księżnej Dianie.

Kilka dni później, dokładnie 4 września księżna Kate odwiedzi organizację Family Action w Hornsey Road Children's Centre.

5 września, książę William uda się do w Oksfordu, gdzie weźmie udział w konferencji National Mental Health and Policing. 2 dni później, jako prezes FA, wyda przyjęcie dla brytyjskiej drużyny piłki nożnej poniżej 20 lat w Pałacu Kensington.

***

Już 7 września nasz Mały Książę pójdzie do szkoły!!! Z tej okazji Pałac Kensington potwierdził, że pierwszego dnia George'a zaprowadzi mama i tata i powita ich dyrektor, Helen Haslem.

Znalezione obrazy dla zapytania prince george birthday

2 komentarze

  1. Chyba się popłaczę. Wciąż wydaje mi się jakby przed chwilą się urodził. Ale z niecierpliwością będę czekać na nowe,słodkie zdjęcia: )

    OdpowiedzUsuń
  2. Czytałam też,że Kate,William i Harry mają odbyć razem podróż zagraniczną! Ciekawa jestem gdzie. Podobno mają się teraz skupić na temacie zdrowia psychicznego

    OdpowiedzUsuń