Nowy dokument o księżnej Dianie + William wystąpił w programie o anoreksji!

wtorek, 22 sierpnia 2017

Z okazji 20. rocznicy śmierci księżnej Diany zostanie wyemitowany kolejny, nowy dokument.Nowy dokument pt. "Diana: The Day Britain Cried" zostanie wyemitowany 29 sierpnia o godz. 20:00 angielskiego czasu (21:00 polskiego) w telewizji ITV. Będzie opowiadał o dniu pogrzebu księżnej Diany. 

Earl Spencer made a public pledge that her 'blood family' would protect her two sons 

Dzisiaj opublikowano także informację, że książę William wypowiedział się na temat anoreksji w nowym dokumencie "Wasiting Away: The Truth About Anorexia", który zostanie wyemitowany 24 sierpnia o godzinie 22:00 angielskiego czasu (23:00 polskiego) w telewizji Channel4. Książę najprawdopodobniej wypowie się na temat choroby swojej matki.


3 komentarze

 1. Na Nazional Geograghic był emitowany film o Dianie: http://film.interia.pl/telewizja/news-dokument-diana-nieznane-fakty-z-zycia-ksieznej-walii,nId,2421983, Diana: In Her Own Words. Bardzo ciekawy materiał, ponad 2 godzinny. I widzę, że 31.08. o 21:00 też będzie jakiś film o Księżnej.

  OdpowiedzUsuń
 2. Witam może ktoś wie czy jest magazyn Viva z książką o księżnej dianie? Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jest, podobno za 11,99zł, lecz niestety ja obeszłam wszystkie kioski w mojej okolicy i nigdzie nie dostarczono z dodatkiem książki - tylko z jakimś filmem...

   Usuń