Wiemy, kto będzie nowa asystentka księżnej!

piątek, 4 sierpnia 2017

Jakiś czas temu Pałac Kensington poinformował, że Rebecca Deacon (więcej o niej tutaj), wieloletnia prywatna sekretarz odchodzi z pracy (tutaj).

Znalezione obrazy dla zapytania rebecca deacon
Kilka dni temu Victoria Murphy, ujawniła, że miejsce Rebecci zajmie Catherine Quinn, która od jesieni będzie pełniła funkcję nowej prywatnej sekretarz księżnej Kate.

Znalezione obrazy dla zapytania Catherine Quinn

Catherine na Uniwersytecie w Oxford uzyskała tytuł MBA (Master of Business Administration). Studiowała także w Stanach Zjednoczonych. Ostatnio pracowała jako Dyrektor ds. Operacyjnych na Uniwersytecie w Oxford. Nowa asystentka Kate została już zatrudniona, rozpocznie pracę w październiku.

Na razie nic więcej o niej nie wiadomo.

13 komentarzy

 1. Ciekawie się kobieta nazywa. Imię księżnej, a nazwisko w sam raz na królewski dwór ;-).

  OdpowiedzUsuń
 2. Rebecca była lepsza szkoda :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Moim zdaniem też Becca była niezastąpiona :) no ale cóż...

   Usuń
  2. Nie ma ludzi niezastąpionych :)

   Usuń
  3. A dlaczego Rebecca była lepsza? Bo jest młodsza? Ładniejsza??
   Nie oceniajmy książki po okładce, nowa asystentka nie zaczęła jeszcze pracy, a już niektórym wiadomo, że jest lepsza. O tym która z pań lepiej wypełniała swoje obowiązki będziemy mogli powiedzieć za jakiś czas.

   Usuń
  4. A na jakiej podstawie bedziemy mogli powiedzieć za jakiś czas? Nie sądzę, aby rodzina królewska wydawała publiczne oceny. Ewentualnie możemy sami coś wydumać, niekoniecznie trafnie. Myślę że dobry był zbliżony wiek pań, ale może nie będzie to przeszkodą. Uroda obu pań nic nie ma do rzeczy. Obie są przeciętne ładne. Rebecca emanowała ciepłem i dlaczego o tym nie mówić? Drugiej pani nikt nie krytkuje, tylko wyrażamy żal z powodu odejścia osoby którà szczerze polubiliśmy.

   Usuń
  5. "Rebecca była lepsza szkoda" - nie wiem, czy to wyrażanie żalu z powodu odejścia Rebecci. Jest to stwierdzenie wydane na 2 miesiące wprzód zanim owa pani zaczęła pracę.
   Rodzina królewska wybrała Catherine na pewno nieprzypadkowo. Wiek nie ma tu nic do rzeczy. I co z tego, że Catherine jest starsza od księżnej?? Czy to ją automatycznie skreśla? Skąd wiemy, że nowa asystentka (że zacytuję ciebie anonimie) nie będzie 'emanowała ciepłem" i którą za jakiś czas "szczerze polubimy". Tak jak pisałam wyżej - nie oceniajmy książki po okładce. Dajmy nowej asystentce szansę. Nie skreślajmy jej od razu. Sadzę, że własnie przez pryzmat wieku jest inaczej postrzegana. Starsza od księżnej = nie będzie się z nią dogadywać. Sir Davida Manning główny doradca księcia Harry'ego oraz księcia i księżnej Cambridge też jest sporo starszy od swoich pracodawców.
   Myślę, że skoro Catherine została wybrana na nową asystentkę księżnej to oznacza, że była najlepsza spośród wszystkich kandydatek.

   Usuń
  6. Karolina, tak bardzo się z Toba zgadzam :) po co oceniać na wyrost kobietę, która nawet nie miała jeszcze okazji się wykazac.

   Usuń
 3. Ciekawe jaką szefową jest Kate? Taka asystentka to musi być bardzo ekscytująca praca ale z drugiej strony bardzo wymagająca

  OdpowiedzUsuń
 4. a wczesniej byla mowa chyba o innej?

  OdpowiedzUsuń
 5. Troszkę będę się smucić za Rebeccą. Wydaje mi się,że była dla Kate także przyjaciółką.Jej nowa sekretarka jest już starsza i bardziej doświadczona. Będzie idealnie prowadzić biuro księżnej,szczególnie teraz,gdy mają zwiększyć swoje obowiązki,ale na razie nie wyobrażam sobie,żeby mogła odbierać kwiaty od Kate :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Starsza, ale nie oznacza od razu, ze będzie gorsza. Trzeba dać jej szansę, a nie od razu negatywnie ją oceniać zanim zaczęła wypełniać swoje obowiązki. Wygląda na sympatyczną :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Popieram :)

   Została wybrana przez rodzinę królewską a to oznacza, że jest najlepiej przygotowana do powierzonej jej funkcji.

   Usuń