Sobotni wieczór z artykułami - KATE MIDDLETON Otworzy własną firmę! Zainspirował ją... książę Karol!

sobota, 21 listopada 2015

Artykuł pochodzi z portalu gala.pl, z dnia 12 listopada 2015r.
Kate Middleton chce otworzyć firmę! Jak donoszą brytyjskie media, ambitna i przedsiębiorcza księżna zainspirowała się swoim teściem, księciem Karolem, i też chce założyć własną markę, produkującą... organiczne jedzenie!


Według źródeł "Daily Mail", Middleton jest zafascynowana tą tematyką i od kilku lat uprawia zdrowe warzywa i owoce w swojej rezydencji Anmer Hall w Norfolk. Zachęcona sukcesem, jaki w brytyjskich sklepach odniosła linia stworzona przez księcia Karola, księżna Catherine też postanowiła zająć się podobnym projektem.

Firma księcia Karola - Duchy Originals
To na razie tylko pomysł, ale Kate na pewno będzie chciała wdrożyć go w ciągu najbliższego roku lub dwóch lat w życie - zdradził znajomy księżnej. - To zupełnie naturalne, bo książę William z pewnością będzie chciał mieć dobrze prosperujący biznes, jak jego ojciec, by generował zyski na działalność charytatywną i utrzymanie domu.

Póki co, Kate Middleton skupia się ponoć na zaszczepianiu miłości do organicznej żywności w swoich dzieciach. "Daily Mail" donosi, że księżna karmi księcia George'a i księżniczkę Charlotte tylko takimi produktami.


W rozwoju biznesu ma też pomóc księżnej Catherine jej siostra, Pippa Middleton, która sama jest zafascynowana zdrowym stylem życia i dietą.

2 komentarze

  1. Bardzo ciekawy artykuł, jednak nie traktowałabym go jak wiarygodne źródło informacji ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo fajny artykuł. Jestem pod wrażeniem.

    OdpowiedzUsuń