Kate na konferencji konferencji Place2be + William w The Royal Marsden NHS Foundation Trust

środa, 18 listopada 2015

Dziś księżna odbyła kolejne spotkanie w miesiącu. Mianowicie uczestniczyła w konferencji Place2Be, której jest patronką w ramach wsparcia zdrowia psychicznego dzieci. Uroczysta konferencja odbyła się w w jednej ze szkół w Londynie.

http://www.dailymail.co.uk/

Księżna została powitana przez nauczycieli oraz innych pracowników placówki oraz z uczniami, którzy byli bardzo podekscytowani przyjazdem księżnej. Księżna zamieniła z nimi kilka słów, po czym udała się do budynku na konferencje.
http://www.dailymail.co.uk/
Kate zaszczyciła obecnością aby dowiedzieć się więcej na temat kluczowych zagadnień, najnowszych wydarzeń i myśli na temat szkoły, która również pełni rolę w walce z problemami psychicznymi u małych dzieci.

http://www.dailymail.co.uk/


Następnie wygłosiła przemówienie dziękując dyrektorom szkół za wsparcie dzieci w tych trudnych chwilach. ,,[...] Jestem pewna, że zgodzicie się ze mną,że dzieci zasługują na czas, uwagę i miłość od rodziców i innych, którzy są ważni w ich życiu. Te podstawowe cechy są o wiele bardziej wartościowe niż zmiana materiału czy kwestie społeczne, które wydają się tak ważne dla młodych osób [...]''.

http://www.dailymail.co.uk/

Podczas wizyty księżna musiała się zmagać z silnym wiatrem.

http://www.dailymail.co.uk/

**********************************************

WYGLĄDAĆ JAK KSIĘŻNA:
Kate ma na sobie:

Sukienkę - Matthew Williamson
(miała ją także, na premierze filmu "African Cats - 2012r.)

Szpilki - Valerie

Kolczyki - Kik McDonough (nowe)

Zegarek - Cartier

Kopertówa - Emmy 'Natasha'


http://www.dailymail.co.uk/

*********************************************

Również tego samego dnia książę William odwiedził The Royal Marsden NHS Foundation Trust w Suttton na południowo - zachodnim Londynie, aby zwiedzić królewskie obiekty badawcze.


http://www.zimbio.com/

Książę został powitany przez dyrektora medycznego, Martina Gore, prezes Cally Palmer i majora Christophera Goodwin'a. Podczas wizyty księciu pokazano próbki przez szefa diagnostyki molekularnej, doktora Davida Gonzaleza de Castro.

http://www.zimbio.com/


Królewski szpital został zbudowany w 1851 roku jako pierwszy szpital,w  którym można było wykrywać i walczyć z rakiem występującym u ludzi. Następnie sam obejrzał próbki za pomocą mikroskopu.

http://www.zimbio.com/


Później Williamowi przedstawiono przykład przystawki zamrażania w biobanku raka. Na pewno dla Williama była to bardzo ciekawa wizyta.

http://www.zimbio.com/

7 komentarzy

 1. Wyjątkowo nie podoba mi się ta sukienka Kate. Chociaż fryzura świetna. ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Sukienka o wiele bardziej mi się podobała w 2012 roku.Księżna wyglądała wtedy o wiele lepiej.

  OdpowiedzUsuń
 3. Zgadzam się, że Kate prezentowała się w tej sukience lepiej za pierwszym razem w 2012, ale myślę, że tym razem po prostu chciała odwrócić uwagę wszystkich od stroju i skierować ją na ważniejsze kwestie, o których mówiła w swoim przemówieniu. Swoją drogą, to przemówienie wyszło jej świetnie, widać z biegiem lat coraz więcej się uczy :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Stylizacja nietrafiona jakby wyjęła tę sukienkę z szafy bez zastanawiania nie wspominając o butach.

  OdpowiedzUsuń
 5. Czy ktoś może mi podać link do przemówienia? Proszę!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. https://m.youtube.com/watch?v=UXY1YEnXH8s

   Usuń
 6. Właśnie przedwczoraj myślałam o tej sukience przeglądając bloga.

  OdpowiedzUsuń