William na rozdaniu nagród Centrepoint.

czwartek, 19 listopada 2015

Dziś książę William zaszczyci obecnością na rozdaniu nagród Centrepoint, którego jest patronem od kilku lat. Wcześniej tę organizację wspierała jego mama, księżna Diana,dlatego postanowił przejąć stanowisko swojej zmarłej mamy.

http://www.zimbio.com/


Książę William spotkał mnóstwo młodych ludzi, którzy rzucili wyzwanie, aby stać się ,,nadzieją'' dla innych osób. Książę dołączył do ambasadorów Jonathana Ross'a i Sary Cox na rozdanie nagród Cenrepoint które odbyło się w HSBC Bank w centrum Londynu.

http://www.dailymail.co.uk/

Zwycięzcami zostali : Monique Newton, Othman Ali, Sophia Kichou, Alex Bonnick, Rebecca Stephenson, Sade Brown i Ezat Gulzaman. Było to pierwsze przyjęcie dla młodzieży, którzy zmienili kierunek w ich życiu po doświadczeniu bezdomności.

http://www.zimbio.com/

Książę podczas imprezy wygłosił przemówienie na temat zwycięzców i życia w bezdomności. Wspomniał również o 23-letniej Monique Newton (na pierwszym zdjęciu pierwsza od lewej), która została uznana za osiągnięcia sportowe. Jeszcze w wieku 15 lat została wyrzucona z domu a po dwóch latach życia będąc bezdomnym, została przyjęta do kliniki Priory w zakresie zdrowia psychicznego.

http://www.zimbio.com/

Teraz jest czterokrotną mistrzynią świata. Pani Newton również pracuje dla organizacji charytatywnej, która oferuje działania i usługi dla młodych osób. Dotychczas zapewniono 3 tysiące posiłków dla bezdomnych. Podczas przyjęcia powiedziała ,,Nie wiem,gdzie bym się teraz znajdowała gdyby nie Centrepoint. Każdy ma potencjał,by robić,co się chce,lecz nie każdy ma odwagę lub determinację do tego czynu''.

http://www.zimbio.com/

1 komentarz

  1. Cieszę się,że William angażuje się w takie typu organizacje :).

    OdpowiedzUsuń