Kolejne oficjalne zdjęcia z koronacji! + Występ księżnej Kate na tegorocznej Eurowizji

poniedziałek, 15 maja 2023

 Minął już tydzień od koronacji króla Karola i królowej Camilli, a Pałac Buckingham postanowił nas rozpieścić kolejną galerią oficjalnych zdjęć wykonanych przez Hugo Burnanda. Oprócz tego księżna Kate zaskoczyła swoim krótkim występem na otwarciu 67. Finału Konkursu Piosenki Eurowizji. Po więcej szczegółów, zapraszam do dalszej części posta!


© Hugo Burnand/Royal Household 2023

12 maja Pałac Buckingham opublikował kolejne dwie fotografie. Na jednej z nich widzimy samego brytyjskiego monarchę ze swoimi następcami - księciem Williamem i księciem George'em. Na następnym jest już para królewska w towarzystwie dam dworu oraz paziów, którzy pomagali im nieść królewskie szaty.


Za to Pałac Kensington opublikował kilkuminutowy filmik upamiętniający to wielkie wydarzenie:Jak Wam się podoba?


***********************************************************************************


13 maja odbył się Finał kolejnej edycji Konkursu Piosenki Eurowzji w Liverpoolu w Wielkiej Brytanii. Tegorocznym gospodarzem była Ukraina, lecz nie mogła zorganizować tego muzycznego wydarzenia w swoim kraju ze względu na trwającą tam wojnę. W filmiku rozpoczynającym otwarcie, można było dostrzec księżną Kate, która - przyodziana w długą, niebieską suknię - zagrała fragment piosenki zeszłorocznych zwycięzców (Kalush Orchestra - Stefania) na pianinie.


CO KATE MIAŁA NA SOBIE:

Suknia - Jenny Packham

Kolczyki - Kolekcja królowej Matki


A jak wyglądał występ Jej Królewskiej Wysokości? Możecie zobaczyć poniżej:
***********************************************************************************


11 maja księżna Kate odbyła dwa, prywatne wyjścia: spotkała się z profesorem Eamonem McCrory'm (członkiem grupy doradczej The Royal Foundation Centre for Early Childhood) oraz zamieniła kilka słów z Alice Webb (członkinią zarządu The Royal Foundation Centre for Early Childhood). Oba spotkania odbyły się w Zamku Windsor.


1 komentarz

  1. Cieszę się, że zaznaczyla się na Eurowizji. Ladnie zagrala. Przepiękna suknia!

    OdpowiedzUsuń