Garden Party w Pałacu Buckingham + Inwestytura w Zamku Windsor

piątek, 12 maja 2023

 9 maja w ogrodach Pałacu Buckingham odbyło się kolejne Garden Party, na którym byli obecni następujący członkowie Brytyjskiej Rodziny Królewskiej: książę William, księżna Kate, książę Edward, księżna Sophie, księżniczka Anna oraz księżna Gloucester. Ponadto książę Walii przewodniczył kolejnej inwestyturze w Zamku Windsor. Po więcej szczegółów, zapraszam do dalszej części posta!


📸: Jonathan Brady

Jak można przeczytać na oficjalnej stronie Brytyjskiej Rodziny Królewskiej:

Każdego roku ponad 30 000 gości jest zaproszonych do spędzenia relaksującego, letniego popołudnia w pięknych ogrodach Pałacu Buckingham lub Pałacu Holyroodhouse. Imprezy w ogrodzie to ważny sposób, w jaki członkowie rodziny królewskiej mogą rozmawiać z szerokim gronem ludzi pochodzących z różnych środowisk, z których wszyscy wywarli pozytywny wpływ na swoją społeczność.

Embed from Getty Images
Embed from Getty Images


Pałac Kensington na Twitterze:


CO KATE MIAŁA NA SOBIE:

Sukienka - Elie Saab

Kapelusz - Philip Treacy

Szpilki - Gianvito Rossi

Kopertówka - Elie Saab

Kolczyki - Kiki McDonough

Embed from Getty Images


Filmik z Garden Party:***********************************************************************************


10 maja książę William przewodniczył kolejnej inwestyturze Zamku Windsor. Tego dnia zostali odznaczeni m.in.:


Jason Knauf - były dyrektor naczelny The Royal Foundation; został mianowany Porucznikiem Królewskiego Zakonu Wiktoriańskiego za ścisłą współpracę z rodziną królewską oraz zaangażowanie w królewską fundację.


Beth Mead - angielska piłkarka/napastnik; otrzymała tytuł Członka Orderu Imperium Brytyjskiego za jej zasługi dla brytyjskiego sportu.


Luther Blissett - angielski piłkarz i trener; otrzymał tytuł Oficera Orderu Imperium Brytyjskiego za jego zasługi dla sportu.

Embed from Getty Images


Virginia McKenna - brytyjska aktorka i założycielka Born Free Foundation; otrzymała tytuł Damy za zasługi dla ochrony przyrody i dobrostanu dzikich zwierząt.

Embed from Getty Images


Pałac Buckingham na Twitterze:


Prześlij komentarz