Wyjście księcia Williama związane z Pall Mall Barbers oraz projektem ,,Future Dads''

czwartek, 14 lutego 2019

Dziś książę William miał okazję zapoznać się z dwoma projektami przeznaczonymi dla mężczyzn. Na początku odwiedził Pall Mall Barbers - jeden z najbardziej popularnych londyńskich salonów fryzjerskich, który ma swoje zakłady w sześciu znanych miejscach stolicy Anglii - Bishopsgate, Westminster, Trafalgar Square, King's Cross, Fitzrovia oraz Paddington. Posiada również swój salon w Stanach Zjednoczonych, a dokładnie w Nowym Jorku. Po więcej szczegółów zapraszam do dalszej części posta!

https://twitter.com/KensingtonRoyal

Pall Mall Barbers został założony przez Richarda Marshalla w 2005 roku. W wieku 12 lat, pan Marshall pracował jako sprzątacz oraz przygotowywał herbatę dla klientów w salonie fryzjerskim Hair by Vincenzo w Bedford, w hrabstwie Bedfordshire, w Anglii. Swoją pierwszą siedzibę Pall Mall Barbers otworzył na Trafalgar Square 14 lat temu. Udało mu się rozszerzyć markę z jednej do siedmiu lokalizacji, która jedna z nich znajduje się w Nowym Jorku.

https://twitter.com/KensingtonRoyal

https://twitter.com/KensingtonRoyal

Pod koniec 2014 roku Pall Mall Barbers wprowadził na rynek szereg produktów, które są sprzedawane stacjonarnie w salonie fryzjerskim jak i on-line. Niektóre produkty są promowane w czasopiśmie GQ Magazine skupiającemu się na modzie męskiej. W jednym z artykułów poświęconemu rankingowi najlepszych produktów męskich na świecie, sól morska Pall Mall Barbers znalazła się na 18.miejscu. Na stronie lifestylowej London The Inside opisano trójstopniowy system golenia jako serce linii produktów Pall Mall Barbers. Składa się on ze złuszczającego się peelingu przed goleniem, nawilżającego kremu do golenia oraz kojącego balsamu po goleniu.

https://twitter.com/KensingtonRoyal

https://twitter.com/KensingtonRoyal

Książę William miał okazję odwiedzić jeden z salonów w dzielnicy Paddington. Tam spotkał się z Richardem Marshallem (założycielem sieci salonów fryzjerskich) oraz Tomem Chapmanem (założycielem The Lions Barbers). The Lions Barber Collective to międzynarodowa organizacja zrzeszająca najlepszych fryzjerów, aby połączyli swoje siły, aby zwiększyć świadomość w zakresie zapobiegania samobójstwom. Organizowane są szkolenia dla fryzjerów pt. BarbersTalk, które polegają na przeprowadzaniu rozmów z klientami, aby rozpoznać oznaki depresji i problemy związane z ich zdrowiem psychicznym.

https://www.royal.uk

Kolejnym punktem programu było zapoznanie się z projektem Future Dads, który został założony przez Working with Men. Jest to wielokrotnie nagradzana specjalistyczna organizacja charytatywna wspierająca aktywność i zaangażowanie mężczyzn w różne dziedziny życia. Jest to pierwsza tego typu organizacja na taką skalę w Wielkiej Brytanii. Organizacja ta posiada doświadczenie w zakresie wyzwań i rozwiązań w pracy z chłopcami i mężczyznami, którzy są społecznie lub ekonomicznie pokrzywdzeni, marginalizowani lub odizolowani.

https://twitter.com/KensingtonRoyal

Swoją siedzibę ma w Londynie. Jej celem jest zapewnienie porad i wsparcia dla ojców, aby mogli jeszcze bardziej rozwijać swoją pewność siebie. Angażuje ona chłopców i mężczyzn w stereotypy dotyczące męskości i pozytywne działania, aby wzmocnić ich pozycję. Dyrektor Working with Men, Christopher Muwanguzi opowiedział księciu o sukcesach instytucji charytatywnej, a następnie przedstawił ojców, którzy czynnie biorą udział w zajęciach wraz ze swoimi małymi dziećmi.

https://twitter.com/KensingtonRoyal

https://twitter.com/KensingtonRoyal

https://twitter.com/KensingtonRoyal

Książę miał okazję zobaczyć, jak radzą sobie mężczyźni w przewijaniu lalki-niemowlaka. Potem powiedział: To bardzo onieśmielające, jak malutkie są te dzieci. Są tak delikatne z małymi paluszkami i palcami u nóg. Boimy się, że jak je podniesiemy, to przez jeden mały błąd możemy zrobić im krzywdę. Dlatego nie mamy odwagi tego zrobić. The Father's Development Programme oferuje kursy dla mężczyzn w wieku od 13 do 25 lat, z dodatkowym wsparciem mężczyzn do 35.roku życia. Program Future Dads jest dla każdego mężczyzny. Na sam koniec wizyty, wykonano pamiątkowe zdjęcie.

https://twitter.com/KensingtonRoyal

https://twitter.com/KensingtonRoyal

Filmiki z dzisiejszego dnia:


3 komentarze

 1. William jest sympatyczny ale bardzo nijaki

  OdpowiedzUsuń
 2. Po przejrzeniu zdjęć i filmików z różnych stron doszłam do dziwnego wniosku. Jest ojcem trójki dzieci, a mam wrażenie że lepiej, swobodniej czuł się u barbera niż z przyszłymi tatusiami.
  Ogólnie inicjatywy bardzo mi się podobają. Nie od dziś wiadomo, że ludzie lubią się zwierzać fryzjerom, więc świetnie, że ktoś postanowił szkolić ich by faktycznie mogli nieść pomoc.

  OdpowiedzUsuń
 3. William wydaje mi się...może nie znudzony,ale nie widzę u niego szczerego zainteresowania. Temat ważny,akcja świetna. Oby więcej tego typu inicjatyw.

  OdpowiedzUsuń