Sobotni wieczór z artykułami - Książę William. Przez ołtarz do korony

sobota, 2 kwietnia 2016

Prosiliście nas aby powróciła seria "Sobotni wieczór z artykułami". Jakiś czas temu, jedna z naszych czytelniczek, podesłała nam, kilka artykułów, które jak sama nazwała 'są prehistorią' :p. Dziś przedstawiamy Wam, pierwszy z nich. Pochodzi on z gazety "Życie na gorąco" w wydaniu z dnia 7.12.2006 roku!
"Czy spełni się wielkie marzenie Diany? Książę William. Przez ołtarz do korony"Książę William (24) chyba już nie ma wyjścia! W Wielkiej Brytanii nie ma osoby, która gdyby to było możliwe, widziałaby na tronie jego, a nie jego, ojca, księcia Karola (58). William musi więc podnieść rękawicę i zacząć walczyć. Przynajmniej takie są oczekiwania większości Brytyjczyków.

Warto pomyśleć o wielkim ślubie
Na drodze do tronu księciu Williamowi stoi oczywiście książę Karol, który na razie jest pierwszy w tym intrygującym wyścigu. Zresztą książę Karol robi, co może by umniejszyć szansę Williama (ŻnG nr48). Na szczęście pojawił się nowy pomysł, który może definitywnie rozstrzygnąć o tym, że gdyby królowa Elżbieta (80) postanowiła abdykować, na swego następce wskaże właśnie księcia Williama. Ten pomysł to ślub Williama z jego narzeczoną Kate Middleton (24). 
- Nie ma co ukrywać, w takiej sytuacji królowa Elżbieta zyskałaby nowy, mocny argument na rzecz swojego ukochanego wnuka. Oto jest młody i lubiany przez poddanych książę, któremu można zaufać. Książę, który już nie wplącze się tak łatwo w jakiś niemoralny skandal, który ma już własną rodzinę i spełnia wszystkie warunki, by godnie reprezentować brytyjską koronę - mówi anonimowy dla gazety The Times jeden z królewskich urzędników. 

Jego mama zawsze chciała dla niego tronu
Przy okazji ślubnych spekulacji dotyczących księcia Williama i Kate Middleton prasa przypomina, że już przed laty księżna Diana mówiła, że jej największym marzeniem jest to, by jej syn mógł zasiąść na tronie. Być może już niedługo książę William spełni marzenie swej tragicznie zmarłej matki...Zuza

13 komentarzy

 1. Fajnie ze sobota z artykulami powrocila ;) szkoda,ze polska prasa pisze prawie tylko o brk :(

  Ania

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może dobrze, że w ogóle pisze o jakiejkolwiek RK. Tym bardziej, że tych artykułów jest naprawdę bardzo mało...

   Usuń
  2. Hmmm chyba masz racje ;) nigdy nie zapomne jaki szok przezylam w berlinie jak weszlam do sklepu za gazetami. Caly dzial o różnych rk!!

   Ps. Zapraszamy na nowy post http://prince-harryofwales.blogspot.com/2016/04/czas-wybrac-najlepszy-gif-miesiaca.html#comment-form

   Usuń
 2. Coś mi się tu nie zgadza. Podobko artykuł pochodzi z 2006r. Więc jakim cudem nazwano Kate narzeczoną Williama, skoro, o ilD dobrze pamiętam, zaręczyli się 4 lata później? :d

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To Polska prasa, dla nich czy to księżna czy księżniczka nie ma różnicy. A takie wpadki jak zaręczyny są na porządku dziennym.

   Usuń
  2. Prawda :)

   A pamiętam ten artykuł. Moja mama kiedyś kupowała Życie na gorąco.

   Usuń
 3. O jejku, jak miło przypomnieć sobie artykuły w którym pisali o Kate i jego, nowej "sexy" dziewczynie. Pamiętam jak nic tego typu artykuły. Moja mama zawsze kupowała tą gazetę. "Narzeczona" - ach, te polskie gazety :). Fajnie, że powróciła ta seria :))

  OdpowiedzUsuń
 4. Z tym, że Diana chciała by William zasiadł na tronie, to jakaś bujda, bo ona całe życie chciała synów chronić, zwłaszcza, że jej się nie ułożyło w życiu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To nie bujda :) Przecież osobiście powiedziała, że chce by William był dobrym królem i że nadaje się do tego lepiej niż Książę Karol ;)

   Usuń
 5. fajnie się czyta takie stare artykuły :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Hej koedy robicie konkurs w ktorym bedzie mozna wygrać ta książkę pana rybarczyka?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Postanowiłyśmy, że konkursowe notki zaczniemy publikować już dziś, ponieważ później, zbiegnie się to z Royal Tour, dlatego zapraszamy do czytania najnowszej notki ;)

   Usuń