Sobotni wieczór z artykułami - Kate Middleton i Książę William. Walka o miłość. Podróż ostatniej szansy. + więcej.

sobota, 30 kwietnia 2016

Sobota wieczór, a więc czas na 'Sobotni wieczór z artykułami', ostatnio wspominałyśmy już Wam, że otrzymałyśmy od jednej z naszych czytelniczek skany z gazet z roku 2000-2011. Dlatego też, będziemy je udostępniały. Ostatnio opublikowałyśmy artykuł z 2006 roku, a dziś z 2009. Pochodzi on z gazety "Życie na gorąco" (12.02.2009)."Nie tak dawno jeszcze Brytyjczycy cieszyli się na rychły ślub księcia Williama (26) z Kate Middleton (27). Jednak dziś mało kto wierzy że dojdzie do tego w najbliższym czasie. Wielu obserwatorów życia dworskiego w Anglii zastanawia się nawet, czy Kate i William kiedykolwiek powiedzą sobie sakramentalne "tak". 

- Ona jest w głębokiej depresji - mówi jedna z przyjaciółek Kate. - Uważa, że książę przestał ją kochać. A to byłoby dla niej nie do zniesienia. Nie zdecydowałaby się wtedy na ślub z Williamem. Kate wciąż wierzy, że uda jej się odzyskać uczucia Williama, który widuje się z nią coraz rzadziej i przestał liczyć się z jej zdaniem.

Wyjeżdża pod pretekstem pracy w agencji mody

Dlatego właśnie zaczęła dbać ostatnio o wygląd, zatrudniając podobno nowe stylistki. To dlatego też wyjeżdża niebawem na dłużej do Nowego Jorku pod pretekstem pracy w agencji mody. Chce sprawić, by William zaczął za nią tęsknić, by zrozumiał, że mu jej brakuje. Czy jej plan się powiedzie?"Zuza
*****************************************************

Pojawiła się nowa informacja na temat księcia Williama. Książę postanowił stworzyć grupę osób, która będzie starała się pomóc młodym osobom i ich rodzinom dotkniętych cyberprzemocy.

https://www.royal.uk

Rzecznik księcia powiedział :

,,To jest problem, w który książę bardzo chce się zaangażować. On wie, że media społecznościowe i inne technologie stwarzają pozytywne możliwości dla milionów młodych ludzi. Ale jako rodzic wie , że są takie osoby, które chcą chronić swoje dzieci przed internetowym niebezpieczeństwem[...].

Badanie wykazały że 35 % osób w wieku 11-17 lat doświadczyło formy cyberprzemocy, a 40 % młodych ludzi była ich świadkiem.

Fanka Kate

************************
Jeśli wśród was są miłośniczki mody i urody to serdecznie zapraszam na nowego bloga moich znajomych tutaj (KLIK) :)
Fanka George'a

7 komentarzy

 1. Cóż, widzę, że polskie media jak zwykle "błyskawicznie" zdobywają informacje. Jak dla mnie ten artykuł został opublikowany o dwa lata za późno...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To są właśnie polskie media.Po nich można się wszystkiego spodziewać.

   Usuń
 2. Zgadzam suę. Tym bardziej, że Kate nie wyjechała do NY, a nawet nie przypuszcam że chciała bo (nie jestem pewna) nie chciała wiązać swojego życia z modą, lecz ze sztuką lub fotografią a tak w ogóle to sama nie wiedziała co chce dalej po studiach robić.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I tak zostało do dziś, bo gdyby nie to czym zajmowała się fundacja Williama i Harry'ego to ona nadal by nic nie robiła.

   Usuń
 3. Nie wiem czy to coś z moim telefonem, ale jeszcze dzisiaj przed 15 wszystko z blogiem było normalnie, a teraz ten poprzedni (i mam nadzieje ze aktualny) format (czyli że przy notkach jest czytaj dalej, autor, godzina dodania itd w innym kolorze a same notki są przedstawione w postaci dużych kwadratów) włącza się dopiero po naciśnięciu "wyświetl wersję na komputer" a tak normalnie jest format z bloga np o hrabinie Sophie albo księżnej Kate :-( Może mi ktoś pomóc? Czy to "moja wina" czy zostały wprowadzone jakieś zmiany?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nasz szablon został udostępniony też w wersji mobilnej czyli ,,na telefon" - stąd to wynika :)

   Usuń
  2. Tak, wiem. Ale właśnie wersja na telefon mi się chwilowo zepsuła i ta którą miałam wcześniej pojawiała się dopiero po naciśnięciu wersji na komputer, a zaś tej na komputer nie było. Ale wszystko po chwili jakoś samo mi się naprawiło i sytuacja opanowana :)

   Usuń