Rodzina królewska w filmiku z okazji Międzynarodowego Dnia Pielęgniarek

piątek, 15 maja 2020

12 maja niektórzy członkowie rodziny królewskiej podziękowali online pielęgniarkom za ich pracę. Na całym świecie pielęgniarki walczą na pierwszej linii pandemii.W akcji wzięli udział: królowa Elżbieta II, książę William, księżna Kate, książę Karol i księżna Camilla, księżniczka Anna, księżniczka Alexandra oraz hrabina Sophia. Rozmawiali z pielęgniarkami z kilku krajów, w tym z Australii, Bahamów, Indii i Malawi.

Księżna Cambridge i hrabina Wessex wspólnie rozmawiały z personelem medycznym z siedmiu krajów Wspólnoty Narodów. Podczas wideokonferencji kobiety żartowały także o edukacji domowej.

Kate joins Queen & other royals in video to mark International ...

"Nie wiem, jak sobie z tym radzicie, ale właśnie pokazaliście jak ważną rolę odgrywają pielęgniarki na całym świecie. Powinniście być dumni z pracy, którą wykonujecie" - Kate

Kate Middleton in Altuzzara for Call in Honor of International ...

Sophie powiedziała: „Mam nadzieję, że otrzymujecie dużo miłości”. Kate dodała: „Jesteście wielką inspiracją dla wszystkich. Dziękuję wszystkim tutaj. Cieszcie się waszym dniem”.

Mount Isa nurses meet with royal family for International Nurses ...

William połączył się z Royal Marsden: 
"Dzięki Bogu za Royal Marsden. Wykonujecie teraz świetną robotę i mam nadzieję, że wiecie, jak bardzo to doceniamy”.

Royals join together to pay tribute to nurses on International ...

KSIĘŻNA KATE MA NA SOBIE:
sukienka - Altuzarra (nosiła także w 2016 r.)
Aimee Polka-Dot Button-Front Dress, Blue kate's dress | Duchess ...

6 komentarzy

 1. Ogromnie się ciesze, że księżna tak dobrze dogaduje się z hrabiną.

  OdpowiedzUsuń
 2. Kate i Sophie już widziałam, ale Annę i Karola mam okazję po raz pierwszy zobaczyć jako prowadzących wideokonferencję :)

  PS Zuziu, kiedyś na blogu było dużo ciekawych komentarzy, teraz cisza. Czasem w porywach zdarzą się 2-3 komentarze, ale o dyskusji można pomarzyć. Nikt nie komentuje czy po prostu musisz odrzucać dużo komentarzy, bo nie spełniają norm?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety wydaje mi się, że to kwestia zmiany domeny... wiele osób ma wrzuconą stronę w "ulubione" z końcówką .pl, która niestety ich tutaj nie przekieruje. Jest coraz lepiej, powoli zaczynają pojawiać się "starzy" ;) czytelnicy. Myślę, że niedługo wszystko powinno się rozkręcić. To trochę taki nowy początek.

   Usuń
 3. Chciałabym więcej takich spotkań, choćby wirtualnych Kate i Sophie. Świetnie się razem uzupełniają.

  OdpowiedzUsuń
 4. Wzór jest dość unikatowy, dlatego ciężko pewnie będzie znaleźć podobną. Nic mi się na razie nie rzuciło w oczy w internecie, ale jak coś znajdę, to dam znać! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Fajnie, że pomimo pandemii tak się angażują w różne akcje :)

  OdpowiedzUsuń