Kate i William podczas wideorozmowy z okazji pierwszej rocznicy powstania Mark Shout's

niedziela, 17 maja 2020

15 maja książę William i księżna Kate znów zadziałali online! Tym razem połączyli się z zespołem Mark Shout's, który obchodził swoje pierwsze urodziny.Program Mark Shout's księżna i książę Cambridge uruchomili w zeszłym roku razem z Harrym i Meghan. Jest to pierwsza w Wielkiej Brytanii linia zaufania działająca 24/7. Jest to jeden z kilku projektów powstałych w wyniku udanej kampanii Heads Together.

Aby uczcić rocznicę, William i Kate rozmawiali z pięcioma wolontariuszami Shouta o ich doświadczeniach w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy oraz o tym, jak ich praca uległa zmianie podczas pandemii. 


Kate zapytała wolontariuszy: „Czy rozmowy zmieniły się w jakikolwiek sposób od czasu kwarantanny? Czy nastąpiła zmiana, czy tylko wzrost ilości telefonów?”
Pewna wolontariuszka omówiła wpływ „pauzy w życiu” i trudności w radzeniu sobie z rodzinnym życiem w zamknięciu.

Alexis, wolontariuszka ds. kryzysów, powiedziała: „Unikalne wsparcie, które Shout jest w stanie zapewnić osobom będącym w kryzysie, ma zawsze kluczowe znaczenie, ale teraz bardziej niż kiedykolwiek może służyć jako koło ratunkowe dla najbardziej potrzebujących. Bez setek ochotników, którzy poświęcają czas na udzielanie pomocy i wsparcie innym, projekt po prostu nie byłby w stanie funkcjonować."

Kate Middleton and Prince William mark special anniversary in ...

KATE MIAŁA NA SOBIE:
bluzka - Sandro

2 komentarze

  1. Odpowiedzi
    1. Zgadzam się. Prosta, klasyczna, a jednak nie nudna. Choć gdyby nie charakterystyczny dekolt, nigdy nie skojarzyłabym bluzki na Kate z bluzką pokazową z kolekcji Sandro.

      Usuń