Kate i William podczas gry w Bingo online!

sobota, 23 maja 2020

21 maja książę i księżna Cambridge ponownie połączyli swoje siły podczas wideokonferencji. Tym razem zadzwonili do domu spokojnej starości, Shire Hall Care House w Cardiff. To nie była zwyczajna rozmowa, zobaczcie sami!


Na początku Kate i William podziękowali pracownikom i wolontariuszom za ich poświęcenie i wysiłek w tak wyjątkowych okolicznościach.


Książę William zażartował: "Nie poznałem nigdy Walijczków, którzy nie potrafili się bawić!" i tak rozpoczęła się wspólna gra w Bingo!

Kate Middleton and William stunned by cheeky resident - 'Could've ...

 "Catherine wybierze pierwszą piłkę”, gdy Kate podniosła ją do ekranu, aby seniorzy mogli ją zobaczyć, ogłosiła: „Więc pierwsza liczba to pięć i osiem, 58”. Następnie książę wybrał kolejną, wołając: „Jedna mała kaczka, numer dwa”, a następnie księżna wylosowała dwie kolejne piłki: „Osiem i siedem, 87. Sześć i dwa, łaskotanie- gwizd."

William and Kate reduced to giggles as care home residents ...

Ku rozbawieniu Williama i Kate, Joan, zwycięzca gry, żartował, para „nie była tak dobra”, jak powinna. William odpowiedział „Spróbujemy następnym razem, może pójdzie nam trochę lepiej”.

Kate i William zagrali w bingo z seniorami. Muszą się jeszcze ...

KATE MIAŁA NA SOBIE:
sukienka - LK Bennett 'Madison'
kolczyki - Zoraida

L.K. Bennett Madison dress in purple silk worn by Kate Middleton

2 komentarze

  1. William i Kate w tych filmikach coraz bardziej przypominają jakichś wodzirejów, którzy zabawiają gawiedź. Mimo najlepszych chęci trudno znaleźć mi tu klasę np. Królowej.

    OdpowiedzUsuń
  2. To zupełnie inne pokolenie i monarchia po królowej tez będzie zupełnie inna.

    OdpowiedzUsuń