Kate i William nagrali specjalną wiadomość z okazji Tygodnia Świadomości Zdrowia Psychicznego

środa, 20 maja 2020

Aby uczcić Tydzień Świadomości Zdrowia Psychicznego, książę i księżna Cambridge dołączyli do kilku znanych twarzy, w tym Davida Tennanta, Anthony'ego Joshua, Dua Lipy i kapitana futbolu Anglii Harry'ego Kane'a, aby przekazać specjalną wiadomość jednocześnie we wszystkich stacjach radiowych w Wielkiej Brytanii.


„Wszyscy jesteśmy spokrewnieni, a czasami tylko rozmawianie o tym, jak się czujemy, może mieć duże znaczenie. Teraz połączmy się w całej Wielkiej Brytanii i po prostu skontaktuj się z kimś” ~ William
"Jeśli cierpisz, ważne jest, aby o tym porozmawiać. Jeśli ktoś, kogo znasz, zachowuje się inaczej, możesz zapytać, jak się czuje, wykorzystaj ten moment, aby wysłać wiadomość” ~ Kate

William and Kate front 'Mental health minute' roadblock across all ...

Minuta Zdrowia Psychicznego została opracowana przez Heads Together i jest jednym z wielu dotychczasowych projektów organizacji Kate i Williama.

Aktor David Tennant trafnie podsumował nadchodzące wyzwanie:
„Wszyscy potrzebujemy się bardziej niż kiedykolwiek, a w nadchodzących tygodniach i miesiącach wszyscy będziemy mieli ważną rolę do odegrania, w byciu dostępnym dla siebie nawzajem”.


KATE MIAŁA NA SOBIE:
sukienka - Beulah London
Beulah Calla Rose Floral-print Silk Dress - Womens - Red White

1 komentarz

  1. Pan w 0:22 to naprawdę David Tennant!!!??? O Boże... wciąż pamiętam go z ról/wyglądu sprzed kilkunastu lat.

    OdpowiedzUsuń