Pożyczanie skarpetek - Kate z George'em i Charlotte na zakupach

niedziela, 7 października 2018

Na początku września księżna Cambridge wybrała się razem ze swoimi dziećmi, księciem George'em i księżniczką Charlotte na zakupy.Według Hello, udali się do Petera Jonesa, wspólnika Johna Lewisa w londyńskiej dzielnicy Chelsea.

Znalezione obrazy dla zapytania duchess kate george and charlotte

Księżna wzięła dzieci do sklepu ze szkolnymi mundurkami, aby kupić im buty do szkoły. Zapomniała jednak o jednym aspekcie...

Znalezione obrazy dla zapytania duchess kate george and charlotte

Sources powiedział magazynowi, że księżna była zmuszona pożyczyć skarpetki od pracowników sklepu, by dzieci mogły przymierzyć nowe buty do szkoły. George i Charlotte mieli na sobie sandały, bez skarpetek... Pracownicy byli bardzo zaskoczeni, po pierwsze, że rozmawiają z księżną, a po drugie, że osobiście udała się z dziećmi do sklepu. Podobno na zakupach towarzyszył im tylko ochroniarz.

Znalezione obrazy dla zapytania duchess kate george and charlotte

10 komentarzy

 1. Haha ;) fajna historia, każdemu mogło się zdarzyć zapomnieć o wzięciu skarpetek jak na dworze ciepło, nikt nie jest rodzicem idealnym :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ależ fascynująca historia sprzed miesiąca...

  OdpowiedzUsuń
 3. I powiedzcie mi dlaczego z takiego wyjścia nie ma żadnego, nawet jednego zdjęcia. Jak to sie dzieje ze bardzo rzadko takie zdjęcia sie pojawiają; mam wrażenie ze kiedyś było tego więcej.
  To samo dotyczy Meghan, przed listopadem dosłownie co chwile zdjęcia z zakupów, na jogę, z przyjaciółka, z supermarketu i nagle koniec. Cały czas zarzekają sie ze sami robią zakupy, zwłaszcza Harry, to co, jakim cudem takie informacje gdzieś nie przeciekają? Co wy o tym myslicie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Prywatne zdjęcia Kate i dzieci czasami trafiają do prasy, np z parku , ale Harry i Meghan przesadzają z ukrywaniem swojej prywatności. Nie ma żadnego zdjęcia ze spaceru z psem, czy zakupów. Wszystkie zdjęcia zrobione przez osoby prywatne , które trafiają np na Facebooka zostają zablokowane przez biuro prasowe Pałacu. To chore, są osobami publicznymi, nikt nie chce śledzić każdego ich kroku, ale takie zdjęcia raz na kwartał mogli by "ludowi" zaserwować. Ich zachowanie jest strasznie wykalkulowane. Harry i Meghan to wyrachowani celebryci .

   Usuń
 4. Nie wiem, co w tym takiego dziwnego. Normalnie poszła z dziećmi na zakupy, normalnie zapomniała skarpetek, zwłaszcza, że było ciepło i po prostu o poprosiła o nie w sklepie. Niektórzy za bardzo wyolbrzymiają niektóre rzeczy. Zapewne gdyby mi się taka sytuacja przytrafiła, też bym tak zrobiła. Zresztą sama wielokrotnie proszę o cienkie skarpetki, kiedy mierzę buty letnie, bo cienkie skarpeteczki noszę tylko do szpilek, a kiedy przymierzam letnie buty w sklepie, to zazwyczaj mam na sobie trampki, do których ubieram zwykłe skarpetki. No, naprawdę szał, bo księżna poprosiła o skarpetki...

  OdpowiedzUsuń
 5. Dziwne, że musieli się w ogóle prosić, w sklepach z obuwiem zazwyczaj są jednorazowe skarpetki do przymierzania dla klientów :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Trudno nawet ocenić,czy to prawdziwa historia,ale taka mogła zdarzyć się każdemu.

  OdpowiedzUsuń
 7. Czy wiadomo moze czy George i Charlotte czy beda brac czynny udział slubie Eugenii jak u Harrego?? Jak sadzcie czy jest szansa ze za rok dwa na Royal Tour wybiora sie Kate i William z dziećmi ???Moze wiecie o jakiś wyjściach w pozniejszym czasie William i Harrego z zonami albo samych pan razem??

  OdpowiedzUsuń