Nowe zdjęcie Kate, Williama i Louisa!

wtorek, 23 października 2018

Dzisiaj rano w ogrodach Pałacu Kensington wylądował królewski helikopter, z którego wysiedli księżna Kate, książę William i książę Louis!


11 komentarzy

 1. https://www.instagram.com/p/BpUPsq3FC5F/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=10xwz3qbpyzmz

  OdpowiedzUsuń
 2. Ledwo widać. Nie wiem czemu robią problem, żeby opublikować jedną oficjalną fotkę.

  OdpowiedzUsuń
 3. Smutno, że na razie nic bardziej wyraźnego. No cóż, czekamy dalej.
  Bożeee, on już jest taki duży

  OdpowiedzUsuń
 4. Uważacie że to jest pokazanie zdjęcia Louisa??? To co BRK wyprawia z dziećmi przechodzi wszelkie normy przyjęte w każdej rodzinie królewskiej. Coraz większa arogancja. Dzieci doskonale radzą sobie z tłumem, uśmiechają się do zdjęć. Po co to ukrywanie księcia Louisa? Skończył 6 miesięcy i żadnego zdjęcia nie pokazali. Nawet to minimum które stosowali przy poprzednich dzieciach już teraz nie obowiązuje.
  Mam nadzieję, że dziecko Meghan i Harrego będzie wychowywane bez ukrycia. Młodzi na każdym kroku okazują sobie uczucia więc mam nadzieję, że i dzieckiem będą chcieli się pochwalić.
  Możecie mnie atakować ale takie mam zdanie i rodzina z Cambridge coraz bardziej mnie irytuje. Jedno zdjęcie na rok to trochę za mało dla fanów których się szanuje!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja mam nadzieję że brak publikacji zdjęć Louisa, wiążę się z tym, że niedługo 70. urodziny Karola i wtedy ukażą się jakieś fotki z wnukami :)

   Usuń
  2. mam tezo taka nadzeje bo zawsze badzej lubiłam harrego wjec mam nadzeje ze pokaze swoje dziecko swiatu ;-)

   Usuń
  3. Oni nie postrzegają ludzi jako swoich fanów raczej. Po prostu są rodziną tylko, że królewską. Tak za naprawdę mają nas gdzieś.

   Usuń
  4. Niestety się zgadzam...
   Will i Kate mają pretensje i straszą sądem osobom które robią zdjęcia dzieciom w prywatnych sytuacjach,ale prawda jest taka,że gdyby częściej sami pokazywali dzieci,to nie było by takiego zainteresowania i śledzenia w prywatnym czasie

   Usuń
  5. ja myślę że z Harrym i Meghan bedzie jeszcze gorzej, dziecko zobaczymy po urodzeniu a potem już w ogóle. Spójrzcie na nastawienie Harryego do mediów i jaki jest opiekuńczy w stusunku żony, jej nie może spaść włos z głowy....tu to dopiero bedzie ciężko

   Usuń
  6. A mnie się wydaje, że brak zdjecia to dlatego, że król i królowa Holandii przylecieli oraz royal tour Meg i Harry'ego. Nie chcieli zabierać uwagi

   Usuń
  7. Słuszna uwaga. Wczasie wizyty gości i podróży Harrego nie będą pokazywać nowych zdjęć. Myślę, że niedługo się doczekamy.

   Usuń