Kondolencje od księcia Williama

poniedziałek, 29 października 2018

Książę William wydał oficjalne oświadczenie z kondolencjami z powodu katastrofy helikoptera właściciela klubu Leicaster City FC.Helikopter tuż po starcie z płyty King's Power Stadium runął na pobliski parking. Na miejscu błyskawicznie pojawiły się służby, które jednak nie podawały niemal żadnych informacji na temat zdarzenia. Świadkowie mówili, że zawiodło tylne śmigło maszyny, lecz wciąż nie zostało to potwierdzone. W nocy Leicester City w oficjalnym komunikacie potwierdził, że jedną z pięciu ofiar katastrofy śmigłowca, do której doszło w sobotni wieczór w pobliżu King's Power Stadium, jest właściciel klubu Vichai Srivaddhanaprabha. Policja poinformowała ponadto, że jedną z osób, która poniosła śmierć, jest Polka, instruktorka latania i pilotka, Izabela Lechowicz. ~ sport.onet.pl


"Książę Cambridge powiedział: "Moje dzisiejsze myśli są z rodziną i przyjaciółmi Vichaia Srivaddhanaprabha i wszystkich ofiar straszliwej katastrofy w Leicester City Football Club. Miałem szczęście, że znałem Vichai od kilku lat. Był biznesmenem o mocnych wartościach, był oddany swojej rodzinie i wspierał wiele ważnych celów charytatywnych. Zrobił wielki wkład w piłkę nożną, chociażby w magicznym sezonie 2016 w Leicester City, który porwał wyobraźnię świata. Będzie go brakowało wszystkim fanom tego sportu i wszystkim, którzy mieli szczęście znać go osobiście.""

1 komentarz

  1. Zuza, twój blog ma ponad 3 miliony odwiedzin, a strona nadal nie jest zabezpieczona. Mam nadzieję, że to rychło zmienisz i jak każdy popularny bloger zadbasz o bezpieczeństwo swoich czytelników.

    OdpowiedzUsuń