Książę William na gali The Royal Marsden Trust

czwartek, 14 czerwca 2018

Dziś wieczorem, w jednej z komnat Pałacu Buckingham, odbyło się przyjęcie poświęcone The Royal Marsden Trust, której patronuje książę William. Główne hasło tej organizacji brzmi: Mamy do czynienia z rakiem, więc rozumiemy, jak dla takich osób cenne jest życie. A kiedy ludzie powierzają nam swoje życie, mają prawo domagać się tego, co najlepsze.

 WPA Pool / Getty Images Europe

Głównym zadaniem The Royal Marsden jest przyczynienie się do ogólnokrajowego jak i globalnego wkładu w badania nad rakiem jak i jego leczenia, dzięki czemu więcej osób zostanie wyleczonych, a jakość osób chorych na raka wzrośnie. Tak jak można przeczytać na oficjalnej stronie organizacji: Dlatego dążenie do doskonałości leży u podstaw wszystkiego, co robimy. Bez względu na to, co osiągamy, zawsze staramy się działać jeszcze bardziej.

 WPA Pool / Getty Images Europe

Jego Królewska Wysokość został ciepło powitany przez dyrektora The Royal Marsden, Cally Palmer oraz prezesa organizacji, Charlesa Alexandra. Następnie miał okazję porozmawiać z innymi zaproszonymi gośćmi, wśród których znalazła się m.in. znana piosenkarka Kylie Minogue, Lady Helen Taylor, Mike Slade, Olivia Colman, Tom Hiddleston. a także Grigor Dimitrov.

 WPA Pool / Getty Images Europe

Po krótkiej pogawędce, przyszedł czas na najbardziej oficjalną część tego wydarzenia. Swoje przemówienia wygłosili m.in. dyrektor ds.badań klinicznych, profesor David Cunningham, a także sam książę William. W swojej mowie powiedział m.in.:
The Royal Marsden Trust zapewnia, że lekarze, pielęgniarki i zespoły badawcze mają możliwość opracowywać ratujące życie nowe i lepsze metody leczenie oraz zapewnić jak najlepszą opiekę. Takie zaangażowanie zasługuje na coś więcej niż tylko zwykłe ,,Dziękuję''.
 WPA Pool / Getty Images Europe

Na sam koniec wydarzenia, Jake Coates - zwolennik Royal Marsden Cancer Charity oraz Emmy Coates - jedna z pacjentek organizacji, opowiedzieli o swojej historii związanej z rakiem oraz jak The Royal Marsden pomogło im się uporać z tą poważną chorobą.

 WPA Pool / Getty Images Europe


Prześlij komentarz