Aktualizacja : Nowe zdjęcia rodzinki!

poniedziałek, 29 maja 2017

Niecałą godzinę temu Pałac Kensington udostępnił zdjęcie Kate, Williama, George'a i Charlotte! Jak się później okazało, rodzinka wzięła udział w sesji zdjęciowej dla magazynu GQ British w ramach kampanii HeadsTogether, którą patronuje książęce trio.Zdjęcia zostały wykonane w ogrodach Pałacu Kensington w kwietniu. Co prawda wszyscy członkowie rodziny z Cambridge uczestniczyli w sesji, ale wywiadu udzielił tylko William. Można przeczytać fragmenty, w których książę wspomina swoją mamę, księżną Dianę.


Powiedział także kilka słów o dzieciach :

Nie mogę wykonywać swojej pracy bez wsparcia rodziny. Wsparcie jest dla mnie bardzo ważne. Chcę wychować swoje dzieci w szczęśliwym i bezpiecznym świecie, który jako rodzice, chcemy im go pokazać. Również pragnę aby George miał spokojne dzieciństwo, a nie spędzone za murami pałacu. Media trochę to utrudniają, ale będę walczyć o to, aby George i Charlotte mieli normalne dzieciństwo.


Pełny wywiad jak i czasopismo ukaże się w sklepach na początku lipca (niestety tylko w Wielkiej Brytanii), ale od 1 czerwca można pobrać w wersji e-booka.

16 komentarzy

 1. Co za miła niespodzianka śliczne zdjęcie szkoda tylko ze George akurat się odwrócił

  OdpowiedzUsuń
 2. Jeśli dobrze poszukacie to w salonach prasowych można trafić na brytyjskie GQ, ale cena zwala z nóg ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Niespecjalne to zdjęcie, mogli się bardziej postarać :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziwne zdjecie. Synek tyłem. Córka gdzies daleko. Pies w locie. Mozna przeciez zrobic ladne zdjecie naturalne jak wszyscy siedza obok siebie a nie tak..

  OdpowiedzUsuń
 5. Ależ śliczne to zdjęcie, zupełnie naturalne,uchwycone podczas zabawy. To cudowna niespodzianka.Miło,że choć tylko William udzielił wywiadu,to do zdjęcia zabrał całą rodzinkę: )

  OdpowiedzUsuń
 6. Podoba mi się to zdjęcie, mam nadzieję, że zobaczymy jeszcze inne z tej sesji

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Już widzieliśmy - małej Charlotte z okazji drugich urodzin.

   Usuń
  2. zdjęcie charlotte nie pochodzi z sesji w ogrodach pałacu Kensington. Zostało zrobione w Ammer hall

   Usuń
 7. Ładne zdjęcie, takie naturalne.

  OdpowiedzUsuń
 8. http://www.rmf.fm/magazyn/news,9397,pokojowka-ksiazecej-pary-zarabiala-35tys-funtow-rocznie-zrezygnowala-bo.html - dziewczyny, któraś zainteresowana ofertą pracy u W i K ? :D

  OdpowiedzUsuń
 9. Zarobki nie są wygórowane a wymagania tak, nie chciałabym.

  OdpowiedzUsuń
 10. śliczne zdjęcia, takie naturalne! Oby więcej zostało opublikowanych zdjęć ze sesji a także z ich życia codziennego w takiej odsłonie ;)

  OdpowiedzUsuń
 11. Co robi Charlotte na 1 zdjęciu??.

  OdpowiedzUsuń
 12. Miło że udostępnili jeszcze zdj Williama z dziećmi :)

  OdpowiedzUsuń
 13. A mi sie te zdjecia w ogole nie podobaja. Kate i Will siedza w jakiś dziwnych i nienaturalnych pozycjach, dzieciaki tyłem/ bokiem. Mieli o wiele ładniejsze.

  OdpowiedzUsuń