Relacje Kate i Harry'ego

poniedziałek, 29 maja 2017

Artykuł pochodzi ze strony Daily Mail z 18 czerwca 2016 roku.

Szeptał do jej ucha podczas The Patrons Lunch. Podczas podejścia pod ołtarz w katedrze Świętego Pawła dokuczał w sprawie jej obcasów, które mogłyby utknąć w kratce. Rozśmieszał do łez na balkonie Pałacu Buckingham... 


Harry coraz częściej bierze udział w różnych wydarzeniach razem  z księżną Cambridge. Czy to Igrzyska Olimpijskie w Londynie, śluby, Trooping The Colour lub nawet ponure wydarzenia, takie jak obchody 100. rocznicy wojny w Belgii w 2014 roku. Harry i Kate często są postrzegani jako ,,bok przy boku''. Harry jest oczywiście dżokerem - lubi rozśmieszać innych podczas niektórych publicznych imprez, podobnie jak jego dziadek. Kate jest uprzejma, ze spokojną duszą i nikt nie ignoruje jej pięknego uśmiechu.


Harry ma dużo przyjaciółek, w tym kuzynki - Zarę, Beatrice, Eugenie - ale najbardziej zżyty jest z Kate. Złośliwi sugerowali, że między nimi narodził się flirt, ale jedno źródło podkreśla : ,,To nie tak, chociaż on [Harry] wie,  jak oczarować kobiety, w tym Kate, która czuje się dobrze w jego towarzystwie. Razem komentują np. co mają na sobie''. Kiedyś Harry powiedział, że Kate jest dla niego jak starsza siostra, której nigdy nie miał. Nawet niekiedy postacią matki. Gdy Harry i William poznali Camillę, byli zachwyceni widząc szczęście swojego ojca, ale tak naprawdę nie zwierzają się jej z wszystkiego - tak podawało jedno źródło.


Jest zaufanym doradcą Harry'ego. Spotykają się i wspólnie oglądają  ,,Grę o Tron'' jedząc kolacje. Oprócz lekcji gotowania, Kate daje Harry'emu miłosne porady. ,,Kate ma zupełnie inne relacje z Harry'm niż z Williamem'' - mówi królewski poufny - "Harry jest beztroski i kocha pogawędki."William, częściowo ze względu na swoje stanowisko oraz charakter, odgrywa poważną rolę, podobnie jak jego ojciec; podczas gdy Harry jest wolny i wyluzowany. Kate również uwielbia gdy Harry bawi się z George'm i Charlotte- jest w tym bardzo dobry. W czasie zabawy z nimi, udaje dużego dzieciaka i niemądrego wujka. W przeciwieństwie do energicznych, kochających zabawę młodych ludzi, książę, a co więcej, przyszła królowa, muszą ostrożnie dobierać osoby, którym mogą całkowicie zaufać.Obok swojego męża, Kate czuje się bezpieczna. Księżna zaczęła się spotykać z Williamem w 2003 roku podczas nauki w St.Andrew's University. Wkrótce potem poznała Harry'ego. Harry będąc nastolatkiem, po ukończeniu Eton, zaczął się zastanawiać nad swoją przyszłością. Po roku przerwy wyjechał do Australii i Lesotho, a wkrótce po tym w 2005r. dostał się do Sandhurst. Według źródeł z St.Andrew's : Od samego początku znajomości, Kate zawsze chętnie pomagała Harry'emu.Gdy byli studentami, Kate zawsze czuła się mile widziana w domku z czterema sypialniami znajdującym się na obrzeżach uniwersytetu, który książęta wynajęli od swojego dalekiego kuzyna, Henry'ego Cheape'a. Cała trójka również spędzała weekendy w domku Tam-na-Ghar niedaleko Balmoral. Harry, choć może czasami bywa zdenerwowany, przesadny i niewiarygodny wobec swoich przyjaciół, cechuje go dobre poczucie humoru. Kiedy Harry był w wojsku, odwiedził Williama i Kate w ich wynajętym domku w  Anglesey. Wtedy podobno trójka chodziła po miejscowych pubach, pili herbatę oraz spacerowali po plażach ciesząc się swoją prywatnością z dala od życia publicznego.Mówi się, że wtedy ich więzy zostały zacieśnione. Kilka lat wcześniej, gdy William oświadczył się Kate, przyszła księżna miała wielki wpływ na obu braci. Niektóre źródła mówią, że w łagodnym i zamkniętym zaciszu Anglesey, Kate dawała wskazówki Harry'emu na temat gotowania. Podobno przyrządzali smakołyki, które serwowano w jego szkole - Eton Collage. Podczas gdy William uczył się latania helikopterem, razem z  Kate przenieśli się do Clarence House, gdzie pokój dzielili z Harry'm. Kate zajmowała się gotowaniem - prostym, szkolnym pożywieniem takim jak kiełbaski lub pieczony kurczak a Harry - napojamiHarry zawsze jest mile widziany w domu rodzinki Cambridge. Często przychodzi do nich porozmawiać z Williamem na temat wspólnej pracy. Lubi bawić się [...] z Charlotte i George'm podczas rodzinnych spotkań - mówią wtajemniczone źródła. Przez częste wizyty w ich apartamencie, Harry również bardzo zżył się z dziećmi Kate i Williama. Mówi się, że najbardziej lubi spędzać czas z Małym Księciem grając w piłkę i spacerować z psem Lupo w ogrodach Pałacu Kensington.3 komentarze

 1. Bardzo ciekawy post chętnie poczytam też o relacjach z innymi członkami rodziny np Zarą jeśli oczywiście coś się znajdzie nie dziwię się że Kate lubi Harrego w końcu jak go nie lubić:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziwne, że to takie trio.
  Harry powinien założyć własną rodzinę, a nie być doczepką do małżeństwa brata. W innych krajach też nie ma wyjść z bratem czy szwagrem.

  OdpowiedzUsuń
 3. To chyba dobrze, że mają takie relacje. Przynajmniej media im nie zarzucają wzajemnej zazdrości: )

  OdpowiedzUsuń