Garden Party w Pałacu Buckingham

wtorek, 16 maja 2017

Dziś o godzinie 16 w ogrodach Pałacu Buckingham miało miejsce Garden Party wydane przez Królową Elżbietę II. Na tym wydarzeniu oprócz monarchini zjawili się także: Książę Filip, Książę William, Księżna Kate, Księżniczka Anna, Książę Edward a także Księżniczka Beatrice.

Mówi się że byli także obecni książę Kentu oraz księżna Michael z Kentu, ale na razie nie pojawiło się żadne zdjęcie przedstawiające parę książęcą. Jest to pierwsze Garden Party w tym roku. Kolejne wydarzenia tego typu będą miały miejsce 23 maja, 25 maja, 30 maja oraz 1 czerwca.
Na przyjęcie zostało zaproszonych 8 tysięcy osób. Z wstępnych obliczeń wynika, że w ciągu 4 Garden Parties, liczba gości łącznie będzie wynosić 30 tysięcy.A teraz informacja na temat jedzenia - w czasie tego wydarzenia zaserwowano dwadzieścia tysięcy kawałków ciasta, dwadzieścia tysięcy kanapek i ponad dwadzieścia siedem tysięcy filiżanek herbaty.


Podczas rozmowy z Andrew Bates'em i jego żoną Janet, księżna Kate powiedziała kilka słów na temat zbliżającego się ślubu młodszej siostry, Pippy. Wyznała, że czuje stres jak podczas tego wydarzenia zachowają się George i Charlotte, którzy będą tego dnia małymi drużbami.Z relacji pana Bates'a wynika, że oznajmiła że cała rodzina nie może doczekać się ślubu Pippy, który będzie miał miejsce w ten weekend ale jest trochę zaniepokojona jak tego dnia dzieci będą się zachowywać. Wyznała także, że ma nadzieję, że wszystko będzie dobrze.


KATE MIAŁA NA SOBIE :
Płaszczyk - Christopher Kane (miała go na sobie w 2012 roku podczas otwarcia Igrzysk Paraolimpijskich w Londynie oraz podczas Orderu Podwiązki w 2014 roku)
Kapelusz - Lock&CO
Szpilki - Gianvito Rossi
Kolczyki - Kiki McDonough


1 komentarz

  1. Kolejna śliczna stylizacja, doskonale dobrana.Jej kreacje na Garden Party są zawsze przemyślane i eleganckie.

    OdpowiedzUsuń