Wczorajsze wydarzenia z udziałem księżnej Kate + Zamach w Manchesterze!

wtorek, 23 maja 2017

Wczoraj księżna Kate odbyła kolejne, ale nie zapowiedziane wyjście . Otóż wzięła udział w Chelsea Flower Show, które jest corocznie organizowane przez Królewskie Towarzystwo Ogrodnicze.


Oprócz księżnej Kate, na tym wydarzeniu zjawili się również inni członkowie Brytyjskiej Rodziny Królewskiej m.in. księżniczka Beatrice, księżniczka Eugenie, hrabina Sophie, książę Edward czy książę Filip. W tym dniu także nie mogło zabraknąć Królowej Elżbiety II.
Od 1913 roku Chelsea Flower Show jest jednym z najważniejszych wydarzeń na temat roślinności na całym świecie. Księżna miała okazję odwiedzić to miejsce rok temu w towarzystwie Williama i Harry'ego <KLIK>. Tym razem wyjście odbyła sama.


Miała okazję zwiedzić wiele wystaw z kompozycji kwiatowych. Porozmawiała także z Mary Berry i Chrisem Evansem podczas wizyty w The Chris Evans Taste Garden. W czasie pobytu w tym miejscu towarzyszyła jej sekretarka, Rebecca Deacon. Mówi się, że podczas wizyty oznajmiła, że chce aby dzieci nauczyły się sadzić kwiatki i podobno już są prowadzone lekcje ;). Również dodała że w Anmer Hall hoduje szparagi.Następnie udała się na wystawę The David Austen Rose gdzie tam zobaczyła różę podpisaną William and Catherine. Oficjalnie nazwano ją na ich cześć w 2012 roku. Jak widać na zdjęciach, Kate nie mogła przestać się uśmiechać.Obejrzała także wystawę irlandzkiego artysty Iana Price'a pod tytułem Mind Trap.
W czasie tego wydarzenia dzieliła się swoimi wrażeniami z organizatorami i twórcami wystaw kwiatowych. Na pewno Chelsea Flower Show spodobał się Kate i można już stwierdzić że na pewno księżna nie raz odwiedzi to zjawisko.


CO KATE MIAŁA NA SOBIE :

Sukienka - Rochas
Szpilki - LK Bennett
Kolczyki - Monica Vinader


***************************************************************

Z okazji Children's Hospice Week księżna Kate wygłosiła specjalne przemówienie z okazji tego wydarzenia oraz pragnie złożyć podziękowania dla wolontariuszy i organizatorów różnych akcji charytatywnych wspierających dzieci. Filmik został nakręcony 24 stycznia 2017 roku podczas wizyty Kate w East Anglia's Children's Hospices w Nortfolk.


*************************************************************************

Również wczoraj w Manchesterze po godzinie 22:00 brytyjskiego czasu doszło do zamachu terrorystycznego w Manchester Arena, gdzie tam miał miejsce koncert znanej piosenkarki, Ariany Grande. W wyniku eksplozji bomby zginęło 20 osób a ponad 50 jest rannych. Dziś Królowa Elżbieta wydała oświadczenie wyrażając smutek i ubolewanie na tym faktem oraz łączy się w bólu z ofiarami i ich rodzinami.Aktualizacja : 17:05

Przed chwilą Pałac Kensington wydał oświadczenie księcia Williama w związku z zamachem terrorystycznym w Manchesterze, który miał miejsce wczoraj późnym wieczorem.
4 komentarze

 1. Dziewczyny, dziś na wp.pl można przeczytać o kryzysie w małżeństwie Willa i Kate. Jak myślicie, dzieje się coś niepokojącego czy to tylko brak hot tematów polskich pismaków?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Myślę, że są to po prostu zwykłe plotki, ale wiadomo jak w każdym małżeństwie zdarzają się kłótnie, ale ja bym tego od razu nie nazywała kryzysem ;).

   Usuń
  2. Z Diana było podobnie, wychodziła do ludzi i promiennie się uśmiechała a potem kwiatki wyszły.

   Usuń
  3. Myślę, że William jest mało uczuciowy. Widać to po gestach i tym jak opiekuje się Kate na wspólnych wyjściach.
   Myślę, że to nawet nie jest jego wina - kwestia sztywnej etykiety i dzieciństwa bez miłości. Może Kate już się nacieszyła królewską otoczką i zaczęła odczuwać samotność. Diana też kiedyś była radosna i szczęśliwa. Nic tak nie boli jak samotność

   Usuń