William na premierze filmu "Mind Over Marathon'' + Filmik Williama dla "Heads Together''

wtorek, 18 kwietnia 2017

Dziś ma miejsce oficjalna premiera filmu dokumentalnego Mind Over Marathon opowiadającym o przygotowaniach do zbliżającego się londyńskiego maratonu, który odbędzie się 23 kwietnia. Wydarzenie te miało miejsce w siedzibie BBC.


Spotkanie odbyło się w godzinach porannych. Na początku spotkał się z biegaczami z HeadsTogether, którzy wezmą udział w biegu.Miał okazję także porozmawiać z prezenterem jak i producentem dokumentu, Nickiem Knowlesem.Program jest podzielony na dwa odcinki. Brytyjczycy będą mieli okazję obejrzeć pierwszy odcinek 20 kwietnia o godzinie 21:00 angielskiego czasu, a drugi - 27 kwietnia o tej samej godzinie.

Po zakończonym seansie, książę powiedział kilka słów na temat tej produkcji a także na temat HeadsTogether. Podziękował także osobom, które chcą wziąć udział w maratonie oraz że publicznie wyznają swoje uczucia. Wyjaśnił, że warto wyrazić swoje emocje publicznie niż milczeć, bo milczenie zabija.

*******************************************************

Od pewnego czasu na twitterowym koncie Kensington Palace pojawiały się filmiki z ludźmi, którzy opowiadali o swoim zdrowiu psychicznym. Również tej inicjatywie podjął się książę William, który wziął udział w nagraniu filmiku w parze z ... Lady Gagą!

4 komentarze

  1. świetna inicjatywa :) fajny filmik

    OdpowiedzUsuń
  2. Naprawdę widać,że książęce trio bardzo angażuje się,aby rozpowszechniać swoją inicjatywę,aby ludzie zaczęli rozmawiać o swoich problemach. Zwyczajny uśmiech,wysłuchanie kogoś wiele daje.Podoba mi się,że nie tylko odbywają wyjścia,ale trafiają do młodych na przykład poprzez filmiki.

    OdpowiedzUsuń
  3. Dobry pomył z filmikami. emocji nie można tłamsić w sobie- bo źle sie to kończy- wiem co o tym :/

    OdpowiedzUsuń