1 000 000 wyświetleń na blogu!

czwartek, 20 kwietnia 2017

Wreszcie doczekałyśmy się tej niesamowitej chwili - otóż wczoraj na naszym blogu wybiło dokładnie milion wyświetleń! Z tej okazji, postanowiłyśmy zrobić krótkie podsumowanie z 1,5-rocznej pracy.


W ciągu 1,5 roku obecności w blogosferze, opublikowałyśmy dla Was 531 notek, 28 jest w wersji roboczej, a jedna jest zaplanowana (w sumie jest 560). 

Liczba wyświetleń dzisiaj : 1 850
Liczba wyświetleń wczoraj : 2 077
Liczba wyświetleń w ostatnim miesiącu : 65 297
Obserwatory : 43

ŁĄCZNA LICZBA WYŚWIETLEŃ : 1 000 828!!

W ciągu całego okresu, najpopularniejszą notką okazała się Royal Tour Dzień 6 - Impreza dla dzieci z George'm i Charlotte zdobywając 3487 wyświetleń.

A najczęściej odwiedzaną przez Was zakładką jest Biografia Księżnej Catherine, która obecnie ma 3118 wyświetleń.

Najwięcej odbiorców pochodzi oczywiście z Polski (około 920 tysięcy!), ale znalazły się także kraje Europy Zachodniej (Niemcy, Francja, Wielka Brytania, Hiszpania), oraz Ukraina, Bułgaria, Stany Zjednoczone a nawet Kenia!

Co by tu powiedzieć - Bardzo dziękujemy! Dziękujemy Obserwatorom, Blogerom oraz pozostałym Czytelnikom za to, że jesteście, bo to dzięki Wam ten blog istnieje! Cieszymy się, że lubicie śledzić losy rodzinki z Cambridge oraz czytać notki tematyczne przygotowywane przez nas. 

Przed nami jeszcze wiele ważnych wydarzeń w 2017 roku - w maju księżna odbędzie samodzielną podróż do Luksemburga, a George i Charlotte wezmą czynny udział w ślubie Pippy Middleton. W czerwcu obchodzone będzie Trooping The Colour, a w lipcu Kate i William przylecą do naszego kraju!

Także mamy nadzieję, że nadal pozostaniecie z nami i razem dobijemy do kolejnego miliona!

Jeszcze raz dziękujemy!

Autorki bloga The Cambridge Family

7 komentarzy

 1. Przez przypadek wszystkie komentarze z tego posta usunęły się. Przepraszam za moją niezdarność i jeśli ktoś by chciał, proszę o dodanie komentarza jeszcze raz ;).

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratulacje! Uwielbiam tego bloga:) wchodze tu codziennie! Pozdrowienia dla wszystkich fanów W&K:) Aga

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratulacje! Jesteście niesamowite! Piszcie jak najdłużej :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję :) W tym roku, jak same zauważyłyście, czeka Nas wiele ciekawych i emocjonujących wydarzeń, dlatego wejść będzie więcej...

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratulacje dziewczyny! I oczywiście życzę kolejnego miliona! :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Nieco spóźnione, ale gratulacje dziewczyny! Życzę Wam wytrwałości, weny i dalszych sukcesów! :)

  OdpowiedzUsuń