Kate i Pippa na nartach!

poniedziałek, 3 kwietnia 2017

Jak się okazało, nie tylko książę William korzystał z uroków gór w Szwajcarii, ale i także księżna Kate! Razem z Pippą udały się do Meribel we Francji. Zapewne celem tej podróży było spędzenie wspólnie czasu przed ślubem młodszej siostry księżnej, który odbędzie się w przyszłym miesiącu.


Méribel – obszar turystyczny w południowo-wschodniej Francji, w regionie Rodan-Alpy, w departamencie Sabaudia, ok. 500 km na południowy wschód od Paryża, leżący na obszarze Parku Narodowego Vanoise. Méribel jest na świecie słynne ze swoich obiektów i tras narciarskich - Wikipedia

Kate i Pippa wybrały się na kilkudniowe ferie w tym samym czasie gdy książę William pojechał ze swoimi znajomymi do Szwajcarii.5 komentarzy

 1. I wszystko się wyjaśnia.Kate chciała spędzić ostatni raz czas z siostrą sam na sam przed jej ślubem.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ależ ten czas leci... Ani się obejrzałam, a ślub Pippy już tuż tuż...

  OdpowiedzUsuń
 3. Kate na biało-czerwono chyba nieświadomie nawiązała do lipcowej wizyty w PL ;)
  fajnie że umieją spędzać czas osobno :)

  OdpowiedzUsuń
 4. na prawdę Kate ma tak mało zaplanowanych wyjść na ten miesiąc? od początku roku obserwujemy tendencję wzrostową, co bardzo mnie cieszy, ale tak nieco jestem rozczarowana że już prawie 5 dni minęło a tu żadnych wyjść więcej nie ma.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na razie tak, ale myślę, że msza, która miała dziś miejsce, na pewno nie będzie ostatnim wydarzeniem, na którym mogliśmy zobaczyć Kate w tym miesiącu ;).

   Usuń