London Marathon zbliża się wielkimi krokami!

poniedziałek, 10 kwietnia 2017

23 kwietnia w Londynie będzie miał miejsce Virgin Money London Marathon 2017, na którym uczestniczyć będą książę William, księżna Kate oraz książę Harry (dziś Pałac Kensington potwierdził ich obecność na swoim twitterowym koncie).


Również z tej okazji opublikowano nowe zdjęcie książęcego trio, które możecie zobaczyć powyżej. Także pojawiły się kolejne dobre wiadomości - mianowicie książęca trójka jeszcze przed 23 kwietnia, odbędzie kilka wyjść związanych się ze zbliżającym się wielkim wydarzeniem.

18 kwietnia książę William weźmie udział w oficjalnej premierze filmu Mind Over Marathon, w którym miał okazję wziąć udział z żoną i bratem (zdjęcia zza kulis). Dzień później księżna Kate będzie gospodarzem przyjęcia dla biegaczy z kampanii HeadsTogether, które będzie miało miejsce w Pałacu Kensington.

Natomiast 20 kwietnia Kate i William dołączą do Harry'ego i razem dokonają inauguracji The Global Academy w ramach ich kampanii. Również pojawił się nowy filmik z księciem Harry;m, w którym opowiada na temat zbliżającego się maratonu (filmik na blogu Ani i Martyny)

Jak widać zapowiada się dużo ciekawych wydarzeń związanych z londyńskim maratonem. Kto wie - a może para książęca zrobi nam niespodziankę i weźmie ze sobą George'a i Charlotte? Wszystko wyjaśni się za dwa tygodnie!


5 komentarzy

 1. http://duchess-kate.blogspot.com/

  To blog tej dziewczyny, która naśladuje Kate i tak jak pisała Zuza P to Polka!

  OdpowiedzUsuń
 2. Zapowiada się niezwykle intensywny czas dla pary książęcej i fanów: )Pięknie,że się aż tak angażują.

  OdpowiedzUsuń
 3. Oby zabrali Georga i Charlotte

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie spodziewam się obecności dzieci.

  OdpowiedzUsuń
 5. Witam,
  fantastycznie, że rodzina książęca angażuje się w takie inicjatywy. Trzymam kciuki za powodzenie akcji!
  Pozdrawiam,
  wierna czytelniczka

  OdpowiedzUsuń